» »

SiS648 osnovne plošče

SiS648 osnovne plošče

več strani - Testi matičnih plošč so zagotovo največkrat objavljeni članki na spletu in zato je včasih prav težko ločiti zrnje od plevela oz. dobre članke od slabih. No, članek na Tom's Hardware zagotovo spada med boljše, saj so si ogledali plošče s čipovjem SiS648, na katerih lahko, kot že veste, tiktakajo le Pentium4 procesorji. V članek je vključenih pet osnovnih plošč, katere so mučili na vseh standardnih benchmarkih. Posebnost zgoraj omenjenih plošč je, da spadajo v spodnji razred SiS648 čipovja. Klik!

8 komentarjev

Sumo ::

Od kdaj je pa SiS648 = nForce II ?

BaRtMaN ::

/me počaka na Granite Bay.

Filo ::

...zdele sem razmišljal, da bi kupu elitovo 648 mamo plato, sam se mi zdi, da se bi ful splačal počakat do decembra, ko pride v slovenijo sisova 655 oziroma vsaj takrat okol naj bi prišla, če pride prej pa še tok bolj.....uglavnem zdi se mi dobra odločitev, ker bo podpirala double channel ddr pa ht...tko dve glavni stvari, mislm pa tudi, da bo boljša kakor zdajšnje granit bay mameplate.....vsaj upam.....he he:D

CaqKa ::

ja nevem kje ti filo živiš ampak pri meni je že december kr nekaj časa

AtaStrumf ::

Ne čakat na granite bay, razen če imaš preveč denarja in ga misliš uporabljat samo za strežnike. Baje ima neke probleme z grafiko (link) in bo kar precej drag. Raje počakaj na Springdale. To bo pa chipset za množice in kot sedaj kaže bo gate trgal. Definitivno boljša izbira!

BTW tista slikca je, če se ne motim, z north bridge-a Epoxove 8RDA, ki je nforce II platka.

Dr_M ::

tak hladilnik majo ze od 8K5A al pa verjetn celo 8K3A.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Filo ::

he he.....no enkrat zdej pride ven sis655...he he december je že tuki......fak še mal pa bo matura bi rekli prfoksi.... :D

AtaStrumf ::

Če je pa že tolk star hladilnik pa ni glih najboljša izbira za sliko, ki na bi pokazala nekaj novega. Z 8K3A pa ni, ker mam jaz to platko in je gor čist najbolj običan pasiven rebr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

maticna (ABIT ali MSI)

Oddelek: Kaj kupiti
111547 (1336) imi
»

sis648-> asus ali abit ali msi ali sploh drugi čipset

Oddelek: Kaj kupiti
251652 (1398) Filo
»

nabor cipov na maticni

Oddelek: Strojna oprema
81001 (923) MC_h3Kt0R
»

nForceII osnovne plošče na kupu

Oddelek: Novice / Matične plošče
81864 (1864) alien-w
»

katera matična za P4

Oddelek: Kaj kupiti
131715 (1499) Lime

Več podobnih tem