» »

Stran, ob kateri človeku postane slabo

Stran, ob kateri človeku postane slabo

MTO - Citiram novico na MTO, kjer so naznanili naš članek "Radostna destrukcija":
over at slow tech hey are willfully destroying PC hardware. Today they are putting a CD-WR to the burn-proof test. It is in a forign language(russian or something), but the pictures spak for them selves.
Da ne boste rekli, da se igram. To je direkten copy / paste iz dotične strani v tole novico. Prvo naj osebku slovnično popravim novico, da bo tudi angležem razumljiva:
Over at Slo-Tech they are willfully destroying PC hardware. Today they are putting a CD-RW to the burn-proof test. It is in a foreign language (Russian or something), but the pictures speak for themselves.
No, naj naštejem nekaj razlogov, zakaj mi gredo take novice na once-in-a-lifetime-never-to-be-grosser-again-BRUH: Pustimo kolosalno število napak v novici, osredotočimo se na vsebino. Človek je sestavil stavek, kot da bi nakazoval, da mi uničujemo trdino sproti, en pekač vsak teden, pač za dobro voljo. Potem bi izpostavil, da se človek niti potrudil ni poizvedeti, v katerem jeziku se mi trudimo za vas. Da sploh ne omenjam res ogromno število napak v enem samem stavku. Aja, a sem omenil, koliko je imel napak v enem stavku? . Mislim, ob pojavu takih stvari kar podvomim v zdravost človeškega duha. Če bi se slučajno kakšna novica takega kalibra pojavila na tej strani, bi pisca kastrirali ter se vam opravičevali za pojav še kakšna 2 tedna... Take stvari me naredijo živčnega...

35 komentarjev

Pretorijanec ::

Predlog. Dejmo tega tipota na MTO kastrirat.:D

zetko ::

Hehe nimamo sam mi glupih "novinarjev" >:D

Tjulenj ::

pa nikarte tako zlobno. clovecka lepo povabimo v lepo naso slo. da mu razkazemo lepote drzave, ki tedensko unicuje CR-RW-je in podobno... pol ga pa radostno destruktiramo!!! >:D pa nardimo raport v ruscini, zanalasc :D

pa sm mislu da so sam ameri tolk cudni, so zgleda uk glih enaki zadetki

Pretorijanec ::

Mi sploh NIMAMO glupih novinarjeu!

Mate ::

In pol se folk neki name spravla k pozabm ene dve vejci na novico... no sej ne da ta model niti odvisnikov pisat ne zna/upa :))LOL

V-i-p ::

He, he, men je pa kr prov tako...:D naj tipoti mislijo, kok smo slovenci bogati, da kr pekače mal uničujemo, tko za zabavo, saj veste, ko človek nima kam z preljubimi tolarčki...:D

tejo ::

Naj mislijo, da smo bogati, ne pa da smo kar eni Vzhodnjaki. Mislim reči, zaostali...>:D>:D>:D

Simko ::

heheh. OK, Sergio, prvo kot prvo, meni slabo je tudi :O

Ampak, da se glede slovničnih napak tako razburjaš....v novicah na SLo-Techu jih tudi kar mrgoli včasih , a veš? [:]

Drugače, pa še enkrat: BRUH.....a ste jim poslali kakšen mejl in jim pošteno napeli?

Simko ::

aja še to:
V.i.p. nič ne mislijo, da smo Slovenci bogati.....če pa sploh ne vejo kdo smo! :D

darh ::

ehm.. mislm, da glede na to da so na MTO-ju kot vir novice navedli "slo-tech", v novici pa napisali slow tech... ehm.. mislm da je blo to tko namenoma.. zbadljivno... mamu jim j**** >:D

MadMax ::

ehm...
Ja, ameri so cudni, ampak zdaj jih pa koncno razumem, zakaj hocejo prerezat popkovino z anglezi:D

||_^_|| ::

a jim je gdo iz slo techovih taglavnih ksn mejl poslau?

hominis ::

ma fantje ste tud vi ja !
to je samo dokaz da je slo-tech popularen in bi morali bit polaskani [:]

mojsterpeter ::

HEHE folk pa kaj se sekirate!!!a je kdo pogledu to stran?mene bi blo sram če bi mel tako ogabno stran - BLJAK IN ŠE ENKRAT BLJAK!!!da ne omenjam pravega naslova njihovega serverja v stilu Geocities.. (http://server39.hypermart.net/mtoverclo......)vsekakor majo čas za take stvari kot je bila ta zlobna opazka na račun Slo-Techa (ene najboljših HW in OC strani na svetu) - kar si lahko razlagamo samo z njihovo nesposobnostjo in neznanjem ter nevoščljivostjo do superiornejšega in zabavnejšega Slo-Techa..btw: a majo sploh kej obiska?? i think NOT!!!kakšen mail s pritožbami neki.. sej so po svoje reveži...

R@C@ ::

Če kdo rabi E-Mail od tega novinarja?!?!?!

Jest sem mu že poslal pozdravčke!>:D

undefined ::

Če se jaz kaj dobro spomnim, ste še pred kratkim večina glavnih piscev novic na tej strani (luni, Sergio, ...) pisali kako so Ameroti trdi ko uničujejo hardware na način kot je sedaj nekdo uničil ta CD-RW. Niti niste vedeli, ali je hardware bil v delujočem stanju ali ne, glavno je bilo, da ste napisali kolk so Američani trdi, in kolk ste vi bolj profesionalni, pametni, in oh in sploh. Ko pa nekdo vam povrne to uslugo, in vas kliče slow (podobno, kot ste vi Amerotom rekli trdiči), pa vas še za nameček pomeša z Rusom, da vas še malo bolj navzdol potlači, vam pa ni več tako všeč, kajne? Well, welcome to the real world!

Nemenej ::

Sergio: tebi primankuje dobrega okusa, da se spravis slovnicno popravljat novico, ki so jo pac nekje zapisali?

Killy ::

Niste resni'

Sergio ::

iceman: you don't get the point.

McHregec ::

Kr tepu bi te debile. >:D

undefined ::

Explain to me the point then. ;)

Huey P ::

Lahko bi se dogovorili, da bi tipu vsak poslal enih 10 e-mailov --- se pravi 10 e-mailov na osebo in če jih vsaj 200 pošlje....:D:D:D Tip bo znorel...

ahac ::

Kaj bi se mučili z maili, saj ima ICQ številko napisano na strani.

MArko ::

I stand corrected the language is Slovenian, I got 12 e-mails correcting me on my language recognition and spelling
hehe. tipo je skužo :)

Simko ::

It is all typing error. i post so much news i cant spell check all of it.

I am not a language expert, so Russian was a first guess.
Thank you for correcting me about this and my spelling.

I have corrected the news post.

Regards
Steve Wild
Stock Controller

-----Original Message-----
From: Simon Kocbek
Sent: 09 April 2001 21:54
To: StevenW@tet.co.uk
Subject: PC hardware mutilation


Heh.....first of all, it is Slo-Tech and not slow tech. 'Slo' becouse we are
slovenians and not russinans!

...is in a forign language(russian or something), but the pictures spak for
them selves..

What is forign? And what is spak? And...uh, you make me laugh! :)
Simon


R@C@ ::

ha..ha...ha...urejeno!

luni ::

Hehhe meni se je zdelo samo smesno... res ne vem kaj se je Sergio toliko razburjal, saj je nadvse ocitno da stran pise neki 13 letni tipcek, ki so mu Kyle, Tom in Anand glavni vzorniki v zivljenju. Heh :P

undefined ::

luni, pozabil si Sharkyja. ;)

Klemenn ::

Gremo še mi njih nekaj zajebavat nekaj tazga bomo sigurno našli na njihovi strani. :D:D:D

tedybear ::

mah tile res ne poznajo sveta ...prav tile američanki so vsi po vrsti eni loji...:D

element ::

Grr, to me pa tok raz**zdi, če model ne zna napisat ene novice, jo nej ne piše. Vsaj pozanimu bi se lohka, da je Slo-Tech, pa da smo Slovenci. Ma ja, kaj mormo, tip je še otrok... >:D

undefined ::

To so bili Angleži, ne Američani. Niti se ne bom spuščal komentirati to izjavo.

Luka Percic ::

Kje je pa ta ¨otrok¨ našel našo (sej tudi jaz kej pokomentiram, no :D) stran?

MadMax ::

Vsaj odgovarja na emajle in se opravicuje (na svoj nacin...)

singular ::

a mu je kdo poslal, da tega ne delamo vsak teden? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skripal (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13129683 (15432) Pac-Man

SpaceX reusable rockets (nova tema)

Oddelek: Znanost in tehnologija
294164 (3344) BigWhale
»

Nov članek: "All your firmware are belong to us" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
13815989 (12829) arrigo
»

kak nas tujci poznajo

Oddelek: Slo-Tech
161064 (808) Matty
»

Stran, ob kateri človeku postane slabo

Oddelek: Novice / Obvestila
351903 (1903) Sergio

Več podobnih tem