» »

Tiho hlajenje računalnika

Tiho hlajenje računalnika

Mikhailtech - Stric Mikhail Ivanekov, urednik strani Mikhailtech, je napisal članek o tihem hlajenju vaše beštije. Za ohišje vam priporoča Fong Kai FK-603, ki je že pripravljeno za hlajenje in ima že priložena dva 80 mm ventilatorja. Napajalnik je Enermaxov in je prav tako opremljen z dvema ventilatorjema. Tihi 92 mm ventilator za vhod zraka in "pametni" 80 mm za izhod. Pametni zato, ker deluje samo, če je to potrebno. Hladilnik za disk je, na Slo-techu že omenjeni Coolermastrov Cool Drive 4002. Priporoča še nekaj hladilnikov, med drugimi Blue orba in celo vetilator za monitor. Če si nameravate v kratkem izboljšati hlajenje računalnika, si članek le oglejte. Nekatere od omenjenih komponent boste v Sloveniji sicer težko našli, a vseeno se vam lahko porodi kakšna zanimiva ideja.

3 komentarji

Marjan ::

blue orb nekako ne pase zraven saj je zlo glasen, drgac bi pa full mel tako kišto!!

ker je spet govora o 8x8cm ventih.....kje jih dobim, da imajo tisti 3 pinski konektor za v mama plato????

(tle sprasujem zato ker v forumu noben ne ve!)

Jeebs ::

Se mi zdi, da bom mogu kmal mojga mal probat navit! Kar berem Slo-Tech mi želja po navijanju ne da miru!0:)

Mate ::

Jeba, u're god damn right!
Ahm... Marjan ce resno hoces met take vente, pa ce jih
v slo ne najdes jih pac naroci po netu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilatorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10516148 (13817) IvoJan
»

Nasvet za hlajenje in utišanje PCja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10028861 (26906) kuglvinkl
»

Nexus Real Silent ventilatorji se dobijo tudi pri nas

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193686 (2906) bajker
»

ThermalRight SLK 900A in kateri vent priporocate?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131398 (1205) delfinus
»

Hladilnik(tihost) - Zalman CNPS7000A-Cu ali TR SK7 z Papst 8412N/2GL ventilatorjem

Oddelek: Kaj kupiti
51070 (1028) log2

Več podobnih tem