» »

DirectX 8.1 beta

DirectX 8.1 beta

AnandTech - Izšla je nova verzija Microsoftovega DirectX-a. Tokrat gre za verzijo 8.1, ki pa je še v beta različici. Kaj je novega?
  • Podpora novim visoko preciznim teksturnim formatom
  • Popravljena napaka za Kyro I/II v 3DMark 2001
  • Nov nPatch kvadratnega interpolativnega reda (quadratic interpolation order)
Novo verzijo lahko dobite tukaj.

9 komentarjev

Jeebs ::

Hehe, tok nor pa spet nism da bi vsak mesec nove verzije DirectX dol vleku z neta! A se mi sploh splača če mam Voodoo 3 3000 AGP?! Komentarji prosm! Se mi zdi da bom počaku na verzijo 9 al pa vsaj 8.5 če bo obstajala! Tisti k mate pa nove superiorne mašine pa go ahead, a ne...0:)

R0K ::

ŠKODOVATI TI RES NE SME novejsa verzija.

probi, saj ni nic udega...:D:D

whatson ::

jaz tudi samo okrogle verzije downloadam... ker med verzijami, (če nimaš v računalniku vseh teh tehnologij na katerih je razvoj) ni velike razlike...

Jeebs ::

MULC ti maš očitno kabelski dostop do neta al pa ADSL... Jst za enkrat te sreče še nimam. Tko da ne morm dat xkSIT mesečno sam za driverje. ;(

andrej ::

ma raje pocakajte na koncno verzijo...

tejo ::

Vsem odsvetujem nalaganje nove verzije DirectX 8.1 BETA. Pravzaprav odsvetujem nalaganje vseh programov in podobnih stvari, ki nosijo oznako BETA.

b4d ::

8.1 so en d...;)

Jeebs ::

Kako bi že reku Mujo? Isto sranje drugo pakovanje? Ja, to bo to... Sej sm napisu da se ne splača vsake x.xxx verzije DL-jat.[:]

Senitel ::

Hja, razen če si programer :D....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prispel je Chrome 11 - nova ikona za vse (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5318602 (16376) MrStein
»

Java update - loleki

Oddelek: Informacijska varnost
162816 (2134) MrStein
»

Nov MSN

Oddelek: Programska oprema
271465 (1002) Lonsarg
»

Google Earth zdaj vidi pod vodo

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
218508 (5476) smash
»

Subversion - programska oprema za vodenje verzij dokumentacije - izkušnje, uporabnost

Oddelek: Programska oprema
51221 (1159) barbarpapa1

Več podobnih tem