» »

Tester hitrosti v igrah

Tester hitrosti v igrah

Guru 3D - Sintetičnih testerjev je ogromno, ja. Če pa želite takega, ki vam bo izmeril FPS v DirectX igrah, pojdite sem. Programček je zelo priročen in enostaven. Primeren je za vse tiste, ki se vam ne ljubi odpirati konzole v igri, da bi vam ta štela FPS. Nekatere igre te možnosti sploh nimajo, zato je FRAPS (ime programčka) še bolj priročen. Sicer nismo igračkarska stran, ampak kot veste, so igre eden najbolših pokazateljev sposobnosti sistema. Da pa bi izmerili hitrost le teh, potrebujemo FRAPS.

7 komentarjev

Mr.-Viko ::

Dober program! Še celo v Moorhun sem lahko videl, koliko FPS-sov imam! Vendar mislim, da zahteva nekaj sistemskih sredstev, ali pa se mi samo blede. :D

OZZY ::

Tebi vsaj dela. Jest sem ga hotel sprobati z deus exom in pa NF3 pa se mi igri sploh ne zaženeta. Comp sicer nalaga ampak ko bi moral preiti v igro se vrne v winse.

Mr.-Viko ::

V Serious Samu pa ne dela... Kaj ima ta igra svoj FPS merilnik ali kaj? Aja... V Wormsih World Party tudi deluje! :D Zelo zanimivo! :D

BigFoot ::

SS ima svoj benchmark. kako se ga pa vklopi pa ne vem.

Jeebs ::

Brezveze! Za teste nej rajš nardijo neki bolš poštenga...;(

R0K ::

jest pa brez programa (tega) vem, da je Colin McRae raly 2 dovolj hitra igra, pa tud' ramov ne žre tko zlo velik, se mi zdi.

element ::

Dober program za tm k ni v špilu te funkcije, drugač pa rajš po konzolah šarim :)))! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fraps - Zakaj ima video lag?

Oddelek: Programska oprema
191601 (1365) einstein :P
»

FPS merjenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
5831 (749) lprelesn
»

Program za snemanje gameplaya

Oddelek: Igre
61828 (1716) KraP
»

Morrowind & FPS-ji

Oddelek: Igre
8976 (837) Matwic
»

nastavitev za teste hitrosti FPS-jev v igrah

Oddelek: Igre
71032 (877) ChiefThunder

Več podobnih tem