» »

Program za snemanje gameplaya

Program za snemanje gameplaya

faint ::

Lp

Rad bi zvedel vsaj naslou programcka s katerim bi lahk posnel svoj gameplay v igrah in mi po moznosti ne bi zavzel prevec rac gruntanja... Sj vete ka mislim...

Vsaj naslov
hvala za odg:|
heh
  • polepsal: Predator ()

strictom ::

FRAPS
Tak program da ti nebi pokuril proca med snemanjem replaya pa ne obstaja :)

Drugič daj malo bolj očiten naslov teme!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Predator ::

Na enem guildwars forumu sem videl, da so hvalili Game Cam.


Ampak edina CPU prijazna metoda je, da posnameš prek tv out / ali pa kaj podobno / na en videorecorder, pa importas nazaj noter >:D .
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

def0r ::

jah ce imas CS Q3 CoD ali podobne igre ki uporabljajo half life pogon ali quake lahko posnames demo :) ki ga lahko predvajas in ga nato lahko tudi pretvoris v avi format

Matek ::

def966, demota ne moreš pod nobenim pogojem pretvorit v demo format, lahko ga samo poženeš v igri in narediš posnetek s FRAPS ali akkim podobnim programom, kot je napisano zgoraj. Druge možnosti ni in žal je to početje precej resource-consuming, tako da če hočeš posneti svojo akcijo, jo najprej poskusi posneti v obliki demota, da ti ne bo mašina štekala, ko boš igral.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

def0r ::

manto naredis ga lahko s pomočjo seismovisiona fraps je beden program . naredis ga s pomočjo adobe premiere ker sem ze naredil filmcek za quake ampak sm pozabil katere programe sem uporabljal samo vem da sem ADOBE premiere . Pa tisti tvoji frapsi so bedni :) pa ce se tega ne ves ti lahko direktno v igri snemas avi format ampak je premalo fpsjev potem ko se cela procesorska in graficna moč prenese na snemanje.

KraP ::

Jaz sem malo probaval snemat F1 99-02 in Americas Army najboljse deluje gamecam ki ga je omenil nekdo nad mano, edini problem ki ga imam je da nemorem zajemat zvoka.
Priporocam Gamecam!

LP KraP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za snemanje v igri

Oddelek: Programska oprema
141208 (1029) jizzer
»

program ze snemanje iger

Oddelek: Programska oprema
72003 (1892) mihl96
»

snemanje ingame videa

Oddelek: Zvok in slika
5682 (647) legice
»

Snemanje igre

Oddelek: Igre
91453 (1254) Cinderela
»

Kako "zripati" filmček v igrici?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5843 (800) kihc

Več podobnih tem