» »

Peticija proti Creativu

Peticija proti Creativu

Jaz - Ko sem na neki drugi računalniški strani opazil link na peticijo, sem pomislil le kaj je narobe, saj Creative za uporabnike, vsaj po mojih izkušnjah, skrbi bolje kot večina drugih podjetij. A ko sem si prebral peticijo sem ugotovil, da bi se dalo marsikaj spremeniti. Peticija se poteguje za boljšo podporo SBLive! in Audigy kartic, za možnost vunpotegovanja vseh gonilnikov in programske opreme ter še za nekaj koristnih izboljšav. Peticija tukaj.

3 komentarji

[BISI] ::

Kmalu bo na petitiononline ze peticija za izklop slo-techa, ali kaj podobnega. Vsak ima namrec tam svojo peticijo... :(
Sicer pa bi se dalo z razpravo o Creative-u in njegovih gonilnikih (v win 2000) sesuti slo-techov forum, tako da rajsi ne bi o tem... [:\]

Jeebs ::

Tle bi mi pa prov pršla opcija 'šiš-kebap'. Jst ne vem, kaj še hočjo. Jst mam 2 stvari od Creativa (DVD enoto in zvočno) pa zmeri vse najdem in dela brez problema. In to seveda na WinME, k jih vsi tok kritizirajo!;((

ahac ::

Zakaj pa ne napišeš pravega vira?

No, whatever, jest mam SB128 pa na winXP ne dela in bi si res želel uporabne driverje! ;(;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peticije lahko uvede kdorkoli?

Oddelek: Loža
7919 (617) Phantomeye
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14734023 (29406) radmannsdorf
»

Youtube Partnersship SLO peticija

Oddelek: Loža
132047 (1144) 6151

Call of Duty 3 bo za PCje!

Oddelek: Igre
71458 (1336) Heavy
»

Peticija proti policijski brutalnosti

Oddelek: Loža
61006 (832) Razerzone

Več podobnih tem