» »

Nov članek

Nov članek

Slo-Tech - Po tednu Teleinfosa ter tednu lenobe se vračamo s člankom, ki ga je za Slo-Tech spisal naš prelestni računalniški filozof LordNinja. Vas zanima, kako je bilo na Teleinfosu?

16 komentarjev

Justy ::

Zanimivo, samo lahko bi pisalo kdo je na sliki...

Kateri pubec je zdaj Primoz, a levi na tej sliki...?
No... resno me zanima, se nism videl njegove slike in me zanima kdo je ta mojster, ki skrbi da Slo-Tech spila tako kot treba;)

Vem da je desni Pajo, za sredna dva pa tud nism cist sigurn

LP

Tomi ::

Cc, Sergio, kaj Marija pa ni bila vredna, da bi šla v poročilo, pa tako je bila "oblegana";)

mafijc ::

ja slike so kr dobr uspele in članki so tut zakon. moram pa rečt da bi lahko blo tega še več ker je zlo zanimivo pa tut mene zanima kdo je kdo.....:P

ToniT ::

Bravo. Uspelo vam je napisati zelo dolg članek o Teleinfosu. Članek sem čital bolj dolgo, kot hodil po sejmu.:D
Edino me moti, da slika hostese pri Pasadeni (one v rdečem) ni prava.>:D
Verjetno kako drugo sliko skrivate!

Ziga Dolhar ::

Primzeljna ni na tej sliki. Glej sliko "Sergej grdfo ravna z Josephine, ahem, Primožem", če je ni ven vrgel... :)

||_^_|| ::

loh bi blo mal več hostes na slikah.0:)

royt ::

"...Ericsson, that's the way to go!..."




se vsekakor strinjam!!!:D

Ziga Dolhar ::

ToniT:

Ali ti računaš čas, ko si dejansko hodil po sejmu ali bil na sejmu? Ker pri nas si se kar dolgo zadržal :-) In prav je tako :]

OmegaBlue ::

yo ninjaNa uni sliki je čist ta levi je Tomi nasljednji je men se zdei žiga nism ujel njegovega nicka poj sm čist pozabu uni na desni pa je seveda pajo.
pomagi mi za druge

Ziga Dolhar ::

Sej maš napisan, a si nepismen, al kaj? Farmacevt, Geodet, Piflar, pa Računovodja.

Hellios ::

Ericssonovci so bli ful prijazni tud do mene. Vprašu sm če ve kdaj izide Z700 pa mi ga je dal kr v roke (telefon seveda) Dovolil mi je da sm šlatu p800, r600, t66, t68i in vsi so bili delujoči razen z700 ki je imel prazno baterijo. Ericsson je bil res prijetno presenečenje.

Sergio ::

v vsakem primeru... mislm - men so dovolil uporabt bluetooth slušalko na _lastnem_ mobitelu... res, face.

royt ::

nokia gre lahko spat!

ToniT ::

LordNinja:
Tisto zgoraj je bilo seveda mišljeno krog okrog po Teleinfosu. Postanek pri Slo-Techu ne šteje. Zanimiv pogovor in na drugi strani hostesa v rdečem, od katere sliko skrivate :D.

Ziga Dolhar ::

-ona hostesa je bila mojim očem najbolj nevšečno bitje, kar sem jih kdaj videl, ToniT. Bog vedi, kaj se je skrivalo pod makeupom, ET z IQjem 1? :]

MaverickT ::

Una hostesa v redečem je bla po mojem mnenju ena krava.. Men sploh ni bla všeč.. ma tak čudn face pa mal je presuha.. Bolš je bla ena druga od Računalniških novic, k je pa na žalost ni na sliki.

Tist drugi iz leve na sliki pa je en ilegalc... :D :D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi POP TV in Kanal A preko interneta!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2545706 (36610) jurre
»

Začel se je Teleinfos

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
51802 (1802) go_kyu
»

Ka je novga na Teleinfosu

Oddelek: Slo-Tech
311436 (930) Tr0n
»

Teleinfos & Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
503847 (3177) Tomi
»

internet preko radijskih valov ?

Oddelek: Omrežja in internet
182146 (1780) swalow

Več podobnih tem