» »

Nov DVD

Nov DVD

Slo-Tech - Kot vidite, danes nimamo časa... Čisto vsi imamo naslednji dan pomemben test, zato smo se zabubili pred knjige ter vzeli naše šolsko delo resno (heh ). Ampak vseeno, DrSergioDJ se je potrudil in nam spisal še eno recenzijo filma. Na žalost zadnjo do naslednjega meseca, ker ima tudi on grmado šolskega dela. Charlie's Angels je, po njegovih besedah, chick fight movie, ki ima potencial za uspešnico z nekaterimi elementi. Katerimi? Preberite si sami . Vi uživajte, jaz pa nazaj k pisanju testa Kyra... ups... k šolskem delu .

15 komentarjev

BigFoot ::

dobra recenzija :))

DrSergioDJ ::

sam 2 napakici sta :)




1. DrSergioDJ ( mali R, pa dejte si to že zapomnit )




2. v prvem delu opisa, je v 8. vrstici ( od spodaj navzgor ), skrajno desno, napisano 'čarlijevi' z majhno ( ja pa začetek stavka ) amm, točno pod to besedo, manjka še 'n' v mešanico......... ammmmmm, še ena. skor na koncu prvega dela, je z majhno začet stavek ''če si želite ogledati....'' DAMN, sm pa res mogu bit nezbran pri pisanju se oproščam

R0K ::

sej ne zamirmu tut šola je zloooooo važna

Pretorijanec ::

Ok DrSergioDJ. Popraulen :D.

Luka Percic ::

Kyro2? Slin?

Sergio ::

Luka: Danes ponoči boš zvedel :D

Paramedic ::

Luka the little: besede si mi pobral z jezika :)). In kdaj nas boš počastil s testom. Kje si pa sploh dobil Kyra 2?! A ga že majo v keri trgovini? :O

whatson ::

DrSergioDJ: em... po moje si film zdaleč ne zasluži tako visoke ocene....
jaz bi ocenil tam nekje z 4/10...
porazno odigrano, scenary obupen... vsaj po moje:D... edina pozitivna točka filma je izgled Cameron... :D

sleby ::

Obe sta bols kot cameron :PPP

Sergio ::

Glede Kyra: uradno še ni izdan, bo pa kmalu. test - zvečer. pozno zvečer :D

kuzifix ::

Njet svoh ... Pohvale!


PS: DrSergioDJ, c'est déja vu (pa se en krativc na a-ju, sam mal cudn zgleda)

DrSergioDJ ::

whatson: ja, ma saj ni tako porazen film. Je edini ženski filme tega žanra ( vsaj kar jih jaz poznam ); Kuzifix: thanx :D

undefined ::

Hmm, jaz osebno mislim, da si film zasluži oceno 8/9 že zaradi samih FX! Fight scene preprosto rulajo, in so na ravni Matrix-ovih. Sam film pa je prava uživancija, kdor si ga še ni ogledal mu priporočam, da to stori čimprej!

Sergio: err, kje pa se nahaja ta šola kjer je snov pisanje recenzij za gfx kartice? >:D

Sergio ::

IceMan: well, THAT was low :D

Kekec ::

ICEMAN: mislim da si FX niti slucajno ne morejo primerjat z Matrix-om!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grožnja staršem

Oddelek: Loža
386164 (4547) Meizu
»

intel core 2 duo ALI intec core i3 ->kateri je boljši

Oddelek: Kaj kupiti
232544 (2104) marqin64
»

Nov članek: Folding@Home - zakaj in kako?

Oddelek: Novice / Nova vsebina
233149 (3149) DoloresJane
»

spet u stilu: a bo uredu tale racunalnik:) ?

Oddelek: Kaj kupiti
211252 (854) frenk
»

Valeta

Oddelek: Loža
197111 (6875) JurijTurnsek

Več podobnih tem