» »

Novi Detonatorji

Novi Detonatorji

Slo-Tech - Kot da nVidia ne bi imela početi kaj drugega, vedno znova paca in izpopolnjuje, včasih na bolje, včasih na slabše, svoje gonilnike, Detonator imenovane. Tej, novi, hitrejši in še izboljšani verziji so pri nVidii dali zaporedno številko 12.40, izdali so jih pa za Win9x, Win2000 ter NT4 operacijske sisteme. Torej, vunpotegovanja polna bera, dobite jih na naslednjih lokacijah: To priložnost bi rad izkoristil še za nekaj drugega: alien-w, pisec članka primerjave nVidiinih Detonatorjev, je bil vdan v usodo. V teku prihodnjih dveh tednov pričakujte še teste vseh Detonatorjev, novejših od 12.00. Hvala, alien-w ter Mateju in Andreji za posredovanje novice.

9 komentarjev

sleby ::

2ji detonatorji v enem dnevu ? Woooooohh :>

Sergio ::

hehe... sej 12.20 so zunej že kake 3 dni... takega tempa pa ne vem, če bi zmogla tudi nVidia... kar 2 verziji v enem dnevu :D

BlackHole ::

Upam, da bo AlienW testiral tudi Twinview opcije.

linker ::

Če se bi NVIDIA tak trudila pri izdelavi novih čipov, bi imeli že GeForce 5! Mislim da je precej teh novih gonilnikov natega. Sicer pa itak vseeno. Gremo downloadat!>:D

Paramedic ::

Pa še ena bedarija je tole pri nVidii. Naredijo kartico, pol pa pacajo gonilnike še eno leto. Me zanima kak oni vejo, da dela hiter, če pa majo sam ene beta verzije, preden izdajo kartico. Tako, kot je blo s Savage 2k, kartica naj bi bla ful..., gonilikov pa niso meli. Kak pa pol vejo, da je ful... ??:P

alien-w ::

AAAAA! NE!! Pa sem upal, da jih ne bo! Grrr....
BlackHole: na zalost nimam twin wieva na kartici (mam 2 monitorja, sam ta 2ga nimam kam prklopt), tko da sorry. To bo spet samo test v performansih pri q3a ter 3d Marku.

BlackHole ::

Saj v bistvu mene ne zanima za dva monitorja, ampak monitor + TV za gledanje filmov. Mislim da bi to bil koristen podatek v dobi DVD-ja.

Huey P ::

Kaj pravite na nove gonilnike, so boljši od 12.00 (z Win2k)...

OldSkul ::

Sem jih namestil pa mi je računalnik se zmeraj obesu ko je prišel v windovse tako da sem dal 10.80 gor,so še najboljši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

40.72 WHQL nv4_disp.inf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111009 (789) TheJack
»

Detonator v40.71 Beta

Oddelek: Programska oprema
91019 (748) freejack
»

Novi Detonatorji

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
71778 (1778) zile
»

Detonatorji 12.10

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
61496 (1496) XCT
»

novi detonatori 11.00

Oddelek: Zvok in slika
251627 (1185) tejo

Več podobnih tem