» »

To je duh!

To je duh!

vir: OC Mod
OC Mod - Ha, fantje pri OCMod so res lep primer tega, da pravi moderski duh še ni izginil in da verjetno nikoli ne bo! Verjetno ste se že kdaj navduševali nad njihovimi "izumi" in nič manj, kot navdušujoč (tisti, ki jim je zadeva namenjena, bodo že vedeli zakaj...) ni niti njihov najnovejši. Verjetno ste se že kdaj srečali s problemom natančnega merjenja temperature vode na posameznih delih zaprtega vodnega hlajenja. OCModerji so se domislili preproste, ampak učinkovite rešitve. Zadevico si z minimalno truda in materiala lahko omislite tudi vi, vsa potrebna navodila pa boste našli v tem članku. Naj živi modificiranje!

8 komentarjev

undefined ::

Duh. :D

DrSergioDJ ::

o tem sem tudi sam razmišljal in prišel nekako do istega 'izuma' vendar ni cajta sploh zalaufat vodnega sistema, tako da bo vse počakalo. je pa uporabna fora tole

Jeebs ::

Folk, sicer sem amater na tem področju ampak vseeno... Povsod berem samo voda, voda, voda! Kaj pa če bi dali kakšno drugo tekočino, ki bi dovoljevala boljše hlajenje?>:D

msmiha ::

Kot naprimer[:]

Boeing ::

msmiha: zala !!! :D
jeba1: tebe pa če še enkrat vidm na ircu da mi oglašuješ bo hudo... to je grožnja ;((

Tjulenj ::

recimo amoniak ki ima malco nizjo izparilno ce se ne motim

prfoks ::

Zakaj, pa antifriza ali čisti etilen glikol ne uporabite??? pa še poceni je :)):8)

element ::

prfoks -> norc :D Hehe... Nč revolucionarnga tale zadeva... :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer in Lidl anketa

Oddelek: Loža
4010519 (9168) francek1
»

Uresničitev Ciljev

Oddelek: Loža
173233 (2346) Karaya 52
»

win XP v mrežni poblemi

Oddelek: Operacijski sistemi
7974 (851) Microsoft
»

V soboto zvečer nad grafikulje!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
101800 (1800) flipflop
»

Položnica

Oddelek: Omrežja in internet
251548 (137) Izak

Več podobnih tem