» »

Kabli za petičneže, #2

Kabli za petičneže, #2

Slo-Tech - Hehe, malo domače domišljije, volje in par mirnih rok lahko preseže še tako drage tovarniško narejene okrogle kable. To trditev nam dokazuje yoza s slikico okroglega IDE kabla, ki ga je naredil v trenutku inspiracije ob branju našega arhaično starega članka o zaokroževanju IDE kablov. Le kako se mu je dalo ?

10 komentarjev

MArko ::

hm... pa dela to?
jas sem malo prevec skup stisno kable pa ni naslo vec diska.. pol pa sem dal narazen pa je delalo spet. tu so pa ornk prepleteni in dvomim da to lepo dela

Shershen ::

v bistvu nisem nikoli do zdaj sprobal, če stvar deluje. No, deluje brez vidnih poslabšanj, čeprav sem tudi jaz dvomil da bo sploh našel disk ... čudno.
Aja, nisem jaz imel preveč prostega časa, temveč foter :D.

msmiha ::

Sam eno vprašanje kak za vraga si to naredu?

teac ::

Samo res...kako pri hudiču si to naredil??? [:]Kaj si kable odklopil in potem delal kite al kaj???!!

Shershen ::

jep...razrezal tak da sem mel 8 skupin po 5 žic, potem pa delal kite.

branko_bm ::

stavr se obcutno skrajsa, ob takem prepletanju... meni je prekratek ze en normalen ide kabel sem moral 2 vkup zalotal... (jak 40 lotov, 40x izolirat, (po stirje skupaj razrezani)), drugace pa sem mel prej kar tak dva na enem vtikacu (ki je sluzil samo kot vmesnini clen za povezavo) pa so bli slabi stiki zaj pa lepo dela...

drugace pa LEPA KITKA NI KAJ!

levvvis ::

Vsa čast YOZA!
Imaš zagotovljeno delo pri katerem koli frizerju:D
ne res dobr:)

Tjulenj ::

mogoce kak namig kako si dol dajal konektorje? jaz jih vedno polovico polomim :(

Baja ::

Tjulenj: nabavi 10 ide -jev pa treniraj. Drugo ti ne bo pomagalo.

No kabel zgleda odlično. Jaz sem tudi probaval nekaj podobnega, samo sem mejo premalo cajta.

Jeebs ::

Najbolj zanimiva stvar danes. Ampak če pomislim, koliko so v štacuni taki kabli...>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pri okroglem IDE kablu je disk glasnejši

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171635 (1400) Pudding
»

ATA 133 okrogli

Oddelek: Kaj kupiti
251813 (1498) Caligula
»

Okrogli kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101254 (1003) St@jler
»

okrogli ide kabli?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201314 (928) BojlerTM
»

Okrogli ide kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101827 (1635) Pretorijanec

Več podobnih tem