» »

AOpen HQ08

AOpen HQ08

Jaz - Danes bi sicer moral biti na vrsti sketchov članek o barvanju ohišja, toda zaradi določenega spleta okoliščin (vrednega samega Twilight Zona), se je namesto njega pojavil moj test AOpna HQ08. Gre za Big Tower ohišje, ki je nekakšen mlajši bratec, ali, če že hočete, naslednik legendarnega HX08. Zadevica je po novem dobavljiva tudi v Sloveniji, tako da gre za vse overclockerje in moderje zelo zanimivo ohišje. Kaj si jaz mislim o njemu? Preberite test!

15 komentarjev

Sergio ::

ja, ohišje je zelo zanimivo, ampak svojega modificiranega ne dam :D

Drugače pa - AOpen prihaja... S kvalitetnimi produkti

PsiHO ::

zakon sam preko mojih financ

CaqKa ::

moje ohišje je navznoter 100% identicno.... edino od zunaj so plastike drugače narete...
imam pa ohišje iz powerplus, ki ga boš dobil pod imenom "serversko big tower ohišje 300W"
em 30 jurjov je pač cena za tako ohišje... sej to ni neko xy ohišje ko se vpogne že ko ga pogledam... sicer pa današnja obična ohišja so ful za en dr..
btw nima malo več kot samo 60 cm v višino? vsaj moje ima (ohišje)
lp CaqKa

levvvis ::

Na žalost si delim mnenje z Psihom - finance!!!
Drugače pa je vredno greha!

sleby ::

Testa se nisem prebral vendar po slikah sodec je to zelo uredu ohisje. Zdej mam Macase ka-k80 [ ki tut ni ravno poceni ( 19.000 ) ] in naslednje bo verjetno tole :) .. ko bo :>

branko_bm ::

pogledal sem samo slike...

ohisje tega denarja ziher ni vredno !!!

luni ::

eh fantje moji... leta in leta nategovanja s strani prodajalcev racunalnikov so na vas ocitno pustila resne posledice... ce se vam ta cena za taksno ohisje zdi pretirana, potem pa bog vam pomagaj.... ostanite raje pri svojih no name cheapass crap taiwan midi towerjih in uzivajte!

VASkO ::

to, da ti zvrtajo luknje za dva 80mm venta, ziher ni vredno 30 jurjev, luni!

prijatelj ma enako big tower ohisje, zanj je dal 15 jurjev.

luni ::

Vasko ohisja tvojega prijatelja nisem videl in zato ne morem soditi o njemu, dvomim pa, da je popolnoma enako. Dejstvo je, da je pri nas taka mentaliteta, da se vsem zdi vec kot 10 jurjev za ohisje ze drago. V tujini je to absurd in le najvecji ubozci imajo taka ohisja, ker se nikomur ne zdi tezko dat $150 za kvalitetno in dobro ohisje, ki ga bodo lahko nadgrajevali se leta potem. Jaz sem videl ze dovolj cheapass tajvanskih ohisij in jih pop ravici povedano imam dovolj. Ce ne bi imel odlicnega Fong Kaija, bi se ze zdavnaj iz tujine narocil neko posteno kisto...

Meni je prav zalostno videt, ko nekdo pride v trgovino kupovat racunalnik, pa pred njega postavis neko noname ohisje za 7 jurjev in kvalitetnega Enlighta za 15 jurjev, ki je svetlobna leta pred tisto drugo jajco, tipcek pa seveda vzame poceni robo. Pa magari ima vertikalno postavljen napajalnik in samo dve 5.25" rezi. jebes....

Aggressor ::

Doh, ne bi rad sikal brezveze, ampak sedaj mi je pa prekipelo. A kdo slučajno še ve, da se ne reče o njemu, ampak o njem?? Sej ne rečem, sama stran je pač bolj svobodno naravnana, ampak malo slovnice pa nikomur ne škodi. Posebej to leti na Lunija...

CaqKa ::

tisti kiri bo kupil taksno ohišje ima 30 jurjov in ve zakaj bo rabil takšno ohišje. PIKA.
Kot je pa že Luni povedal, vas ima velika večina tajvanksa "no name" ohišja. pa tisti kateri bo kupil takšno ohišje je že prej vedel kej ga bo imel (prostorska stiska sux)
to ohišje ni za navadne ljudi (še manj pa očitno za gorenjce)

luni ::

Aggressor se posipam s pepelom in valjam v katranu :).

CaQka lepo povedano... dejansko ohisje ni za vse, toda tisti ki ga bodo kupili ze vedo zakaj :P.

linker ::

To ohišje rulz. Pozabljate, da stane napajalnik vsaj ene 15K, tko da je cena relativno nizka.

btw: se ga da dobit brez napajalnika?

Jeebs ::

Sej drugje jim verjetno res ni težko dati 150$ za ohišje... Pa veste zakaj?! Ker je drugje 150$ drobiž, pri nas pa se cena $ samo še viša! Slovenska ekonomija je čudna stvar.;(

branko_bm ::

cen nizka? (za kupcek pleha) ok ce mas dnar in si antitalent za home made stvari... pol ja!

jebes 300W napajlanik

imam 430W (pol bi bla cena samo za to enih 40 000sit)
ohisje je vecje kot big tower, hlajenje super
in vse to za malo dnara in pa veliko muzike :))





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri hladilnik za i7 3770, višine do 82mm?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121653 (1409) SuperVeloce
»

Nakup - Ohišje + Napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
374981 (4561) national
»

Priklop KZS

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2713433 (13045) telexdell
»

Nextherm ICS 8200

Oddelek: Novice / Modifikacije
93042 (2675) Jeebs
»

Luštne µPlate VIA C3-test

Oddelek: Strojna oprema
311949 (1399) Smidgy

Več podobnih tem