» »

NEMŠČINA

NEMŠČINA

Klemenn ::

Kdo mi zna to prevest:

Download das File (auf das entsprechende Bild klicken) und kopiert es in die Windowspartition (auf root, d.h. in kein Unterverzeichnis, z.B. c:). Beim naechsten Start erscheint das Bild.

?????:\:O8-O;)
  • zaklenil: Klemenn ()

ahac ::

Downloadaj file (klikni na pravo sliko) in ga kopiraj v Windows particijo (v root, to pomeni: ne v poddirektorij, npr. c:) Pri naslednjem zagonu se pokaže slika. 8-)

Sergio ::

...in jzst mam nemščino za maturo?

*click*
*BANG*
*thud*

:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

Nemscina luxus:D
Seveda v primerjavi z obvadanjem moje anglescine;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

CaqKa ::

ne razmumem, zakaj se enim zdi nemscina manj vredna... nemčija vedno bolj napreduje v tehnologiji... decki treba se bo nemsko ucit zacet

OrlyTM ::

Ne dečki, Nemščina JE manj pomembna. Zadnji cajt je, da začnejo vsi vsaj razumet Angleško.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

TESKAn ::

OrlyTM, nenscina je v tehniki SE KAKO pomembna. In tako bo se kar nekaj casa.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ahac ::

OrlyTM:
Al pa da vsi začnejo razumet slovensko. :))

Kitajščino bi se blo dobr učit.

Tomi ::

Danes sem ravno slišal eno cvetko, ki jo je povedal naš predevatelj za FK1. Rekel je namreč, da smo Slovenci premajhen narod, in da je naloga vsakega farmacevta, da angleščino ( ali nemščino ) obvlada vsaj tako dobro, kot slovenščino. Glede na rezultate izpitov, se tega res drži:\
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

Hm... ko bomo v Evropski uniji bo nemščina nedvomno postala pomembnejša. Jaz vseeno zagovarjam angleščino, ki bi lahko postala (dobesedno) svetovni jezik...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

EvilGod ::

Jah men zdi d je angleščina dost bl pomembna in se mi čudn zdi d je folk, k kj dost dela s pcji ne zna čist vs. Men se je mal čudn zdel d k sm pršol u italijo u pc trgovino prodalc ni znal anglešk ampak sam italijansk ampak kaj čmo.

TESKAn ::

Heh, nekateri narodi (predvsem italijani in francozi) pač mislijo, da če znajo svoj jezik, jih bo razumel cel svet...tko da jih bol malo govori tuje jezike...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JurijTurnsek ::

fantje jst obvladam angleščino(kolikor je le mogoče), nemščino pa sem se učo 8 LET, pa nimam pojma, zdej grem pa na gimnazijo, ko jo bom mel kot predmet:\

lahko bi rekli, da bom imel dobro podlago...
http://www.slatnaskejta.com

Klemenn ::

Jaz sem prvič šprehnu mojo prvo angleško besedo pr 3-4 letih. Pa mi je kot materinščina. Namščina je pa ful z*******a. Nicht gut!

Binji ::

Jst mam tudi za anglescino mal posluha tko da sm zdej koncal 2. letnik in sm knjigo v teh letih odprl 2x, nardil pa s 4. Nemscina pa... eh no.. ni posluha:D
Anglezi in Americani mi pa grejo na kurac ku mislijo da so zarad jezika taglavni in te sam cudno gledajo ce jim reces da bi blo lepo, ce bi se se oni kej navadli al pa da pridejo kam kamor ne govorijo anglesko.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

TESKAn ::

Heh...anglescina bla simpl - če maš posluh, pol si đek. Učbenik opru zato, da sm meu kaj za delat med poukom. Ni problem, v glavnem, najbl mi je blo pa fajn, ko sm bil vprasan - vsi drugi se neki extra prpravlal, jst pa sam veni, sprehi, vici:D. Nemščina pa bl tko - tko. 4 leta mi je delala probleme, profoxa me je tut j***** v glavo, na konc mi je dala 2, tut ce znam za vč...ni se fajn zamert.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

badboy ::

noja jst lahko recem da ne mores met velik pojma o racunalnikih ce ne znas vsaj anglescine, ker je skoraj vse v tem jeziku rauen prevedenih microsoftovih izdelkov. na sreco pa sta mi anglescina in nemscina kot materni jezik, vcasih veliko bolj kot slovenski v katerem je tezko povedaj vcasih kaj mislim.
info@badboy.bihosting.com

PaJo ::

Ja no se tudi da zastopi pri kompih vse, glej moja angla nikoli ni bila blesceca(ce bi se bilo treba zdaj kaj zmenit sem pogorev), amapk to nikoli ni bila ovira pri uporabi kompa, tam mi je zmeraj vse jasno:D

Je pa fajn ce polek obvladas se nemsko, ker stvar dosti krat pride prav, sploh ce kaj v avstrijo hodis in dol svercas:D

Sicer pa folk tak za info, mi je ze dosti folka govorilo, da se da dosti kje po svetu v hrvascini pogovorjat. Tako recimo poznam primer, ko so prisli neki Japoncki sem in ka so znali hrvasko seveda, o kaki anglescini ni bilo splo ne govora:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JurijTurnsek ::

angleščina naj bi bla univerzalni jezik--- zakaj bi se torej učili nemščino...lahko bi se učil sm angl(čisto vsi na svetu), pa ne bi blo problemov:\
http://www.slatnaskejta.com

Tomi ::

Pojdi malo v Francijo kot turist, ne kot poslovnež, pa boš videl, da še dolgo ne bi univerzalnega jezika.
Sicer pa meni nemščina pride prav pri študiju, tako da mi ni žal, da sem jo imel..
metrodusa.blogspot.com

ziga7 ::

tomi: kater studij to?

Klemenn ::

kako zdej to zaklenem?>:D

Tomi ::

hudycz: na farmaciji. Poglavitna knjiga v prvem in tudi višjih letnikij je Lehrbuch der Pharmaceutischen Chemie..
Jebediah: lahko daš popravi pri prvem postu, ali pa ti to naredim jaz>:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali sinhronizacija vsebin vpliva na znanje in učenje tujega jezika?

Oddelek: Problemi človeštva
283186 (2550) Daliborg
»

Francoščina ali Nemščina ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9214262 (12799) trancer01
»

Ukinimo slovenščino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10115242 (12638) perlica
»

Katere jezike obvladate (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514814 (3894) ThinMan
»

Nemščina vs. Italijanščina?? Pomoč!

Oddelek: Šola
132992 (2751) Ezg3ta

Več podobnih tem