» »

Računalnik v steni

Računalnik v steni

HardOCP - Jao, računalnike smo že videli v kartonskih škatlah, potovalnih kovčkih, lesenih ohišjih, lego kockah, pribite na križ in tako naprej, toda to je menda prvič, da je nekdo računalnik vgradil v steno svoje sobe. Na žalost je zadeva spisana v enem izmed skandinavskih jezikov, toda slikice so dovolj univerzalne. Me prav zanima kako je z nadgradnjo in prezračevanjem .

11 komentarjev

Znida ::

To bi bla fora, da ga model potem navije, pa mu crkne ventilator, pa mu zarad tega bajta zgori. Če ga maš v ohišju, je verjetnost veliko manjša. Jest tega nebi nikoli šel delat. raje bi tiste knjige kam drugam naložu, pa bi kišta tja šla.:)

luni ::

sej pa je ohisje... samo na drugi strani stene :)

element ::

Hehe, luni glih to sm hotu rečt. Sej na drugi strani se pa stena odpre pa šariš not :D! Hlajenje pa tud ni problem, sam znajt se moreš. :))

Znida ::

Aaaa, tega pa nisem vidu... :)

Pirpank ::

Za mene to že nebi velalo, ker je Reset tipka predaleč.:P
:P
Pol bi si še tisto moral potegnat skozi zid.
:P

Neo32 ::

hmmm, sam en folk ma pa res prevec cajta, mislm sj to ni nc narobe an sam da pa take pizdarije dela to pa glih ne.:D

BlackAdder ::

Fantastična ideja.

Rešiš se kište, hrupa, problemov s prahom, gretja - pod pogojem, da je na oni strani ustrezno čist in zračen prostor.

Seveda to ni dobra rešitev za avtorsko obdelana ohišja.

Baši ::

Zanimivo!:DJest bi tut imel nekaj takega.

Jeebs ::

Hehe, na drugi strani pa Wall-PC visi na ulico, pa ti veselo ven pobirajo komponente...>:D>:D>:D

Shadowman-x ::

Ha ha, fora je dobra, tako za popestritev časa, kaj več pa ne.

Bungee- ::

No ja vse to se da naredit ce imas leseno bajto, pa velik placa. Problem nastane ko si v bloku ;(, pa ni moznosti za takole pocetje. Drugac se mi zdi pa licna in QL ideja 8-).
P.S: podabil jezik je Svedscina


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed Underground 2 LAN problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81058 (1003) Bolf3nk
»

Problem z povezavo na internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
151238 (1089) Godward
»

Ni slike

Oddelek: Strojna oprema
211250 (1071) Tr0n
»

Nujna pomoč pri varovanju sistema

Oddelek: Operacijski sistemi
5852 (765) dash_wallace
»

disk se ne formatira

Oddelek: Strojna oprema
131492 (1319) koli99

Več podobnih tem