» »

Izboljšava hlajenja v ohišju

Izboljšava hlajenja v ohišju

Overclockers Australia - Bližajo se nam vroči poletni časi, ko bodo procesorji in vse, kar diši po siliciju še bolj vroči, kot ponavadi. Zaradi tega se na internetu vsak dan pojavljajo novi članki na temo hlajenja. Eden izmed bolj zanimivih govori o hlajenju ohišja. Ta članek je nekaj posebnega, ker se ne ravna po stokrat preizkušenih metodah, ampak uporablja nekatere alternative (primer: namesto, da bi bil glavni dotok zraka v ohišje na sprednji strani, ga ima testni sistem na zadnji strani). Skratka zanimivo branje. Članek najdete tukaj.

6 komentarjev

Tjulenj ::

a se samo meni dozdeva ali se res nekatere novice ponavljajo?

Jeebs ::

Tjulenj: Yup, na žalost se ti res samo dozdeva...8-) Glede članka pa bi omenil, da je stvar v bistvu po besedah avtorja in izmerjeni temperaturi izjemno dobra, glede na preprosto izdelavo! Kaj pa če bi nardil tist tunel za zrak iz plastike in pa en velk ventilator dodal še na začetku zadnje strani? Mislm, tole bom pa kr naredu, pa čeprov še nikol nism kej tazga delu!:D:D:D

Jeebs ::

A ja, pozabu sm še omenit, da je tud izdelava vsega skup zelo lepo prikazana! Najbolš, odkar sm prvič uletu na Slo-Tech!>:D

slycer ::

Huh dobr zame. Jest zmeri malo cvikam, da nisem kakšne glupe novice objavil:8)

Boško ::

Tak pretok zraka jaz uporabljam že lep čas, sicer nimam kartona not imam pa tud dva ventilatorja! Enga not, enga vn! Logično a ne?:D

L.p.

Tjulenj ::

kot kaze sem preveckrat dnevno na slo-techu, pa se kdaj v casovno luknjo padem, pa ne vem tocno kje (kdaj) sem... pol so pa ponovljene novice pa deja-vu pa to :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
709303 (7887) undertacker
»

Katero ohišje za prezračitev(navijanje)?

Oddelek: Kaj kupiti
242297 (1528) nuclear
»

Aktivna hladilna rebra...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91046 (850) Yoni
»

Athlon - pregrevanje

Oddelek: Strojna oprema
131534 (1289) Skankulja

Več podobnih tem