» »

3D Mark 2003

3D Mark 2003

Futuremark - Končno je tu 3D Mark 2003 -program za testiranje naših abakov in posebej naših grafičnih kartic. Minimalne zahteve za testiranje vašega abaka so: 1000 MHz procesor, grafična kartica s polno podporo DirectX 7.0 in 256 MB pomnilnika. Program je velik kar 171 MB, torej tisti s počasno povezavo žal danes še ne boste testirali, temveč raje počakajte na kakšne CD izdaje. Tisti pa, ki imate širokopasovni internet pa hitro na FutureMark-ovo stran! A opozarjam - strežniki so tako zasedeni, da boste imeli srečo, če boste sploh prišli na vrsto, kaj šele, da bi downlodali z veliko hitrostjo. Download stran.

54 komentarjev

«
1
2

root ::

Evo tu mate en link, meni vleče z njega 200KB/s!!

Highlag ::

To mi deli Root :D
Sam še vedno je celih 180MB[:\]

Gejmer ::

Hvala root.Moj ADSL dela sedaj s polno hitrostjo! >:D
Nanda yo?

Tarzan ::

Hvala Root, ampak men pa ne dela s polno paro, ampak ušivih 105kilo:| od več kot 200kilo:O

Eh sej bo še donns,... pam da ne bo napake vmes naredu...[:\] :)

alien-w ::

Hehe, kje si pa to najdu? Arbajta k pr norcih!

boštjan ::

dela,dela.meni 60,ampak več ne gre ker mam tako povezavo.od kod vam 180MB,če meni kaže 176MB

Gejmer ::

Boštjan zaokroževanje.Če je nakoncu 5 ali več pol zaokrožiš na naslednje desetiško število torej: 176mb zaokroženo na 180mb. :D
Nanda yo?

bf4ed ::

:D Meni pa vleče celih 5.2k>:D

Gejmer ::

Zakon! >:D
Nanda yo?

Tarzan ::

aaaaaa, puste ta link pr mer.... mi je padl že na 70kilo;(

:)

Zoidberg ::

Sam tale link pa res leti
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

zile ::

UAAAAAAAAAAA root >:D . To mi deli. Ker link ej
400K ga vleče dol. Še dobrih 5 minut. Kisk ass link root. :D

Gejmer ::

Only za Slovence. :D Ne ne sej ne...
Nanda yo?

Gejmer ::

Aja men konstantno vleče okoli 115-116 Kilobajtov na sekundo.
Nanda yo?

Gejmer ::

Evo prvi test! Klik! P4 3Ghz Radeon 9700 5700markov... 8-O 8-O :'(
Nanda yo?

the_unborn ::

juhu, vlecemo s 120+

Paramedic ::

Js pa temule nekako ne zaupam - zakaj je 6kb več? 177 vs 171
End transmission.

zile ::

Fuckin shit ej. xp 2800+ Radeon 9700 navit na 360/310. Score 4996. Yao me kr pri srcu stisne kolk steka 2 in 3 test. Fantje pričakujte diapozitive če imateslabši sistem (beri: 0,5 do 10 frejmov) >:D

boštjan ::

5700,kolko bom te jaz dobo:'( :'(

a moraš prvo 2001SE odinštalirat?al lahko maš oba gor
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Fury ::

boštjan teb sploh delal ne bo :)

monster-x ::

laufa ful, sam ka že zdj vidm da ne bo delu;((

TESKAn ::

Jao...spet bodo služili prodajalci hardwera, ko bodo mamini sinčki hoteli da jim ata pa mama kupi računalo za pol milijona, da se bo lahko hvalil z svojim 3dmarkom...drugim nam pa pač ostane navijanje:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

spucek ::

ja teskan,ti boš navil nekej,da bo delalo dost bolš..kr neki no...[:\]
Previdnost je mati modrosti.

boštjan ::

fury,si kar mislim ja,zarad 7000.bo treba počakat do konc februara

root ::

Ja link sem najdo s težavo, kako uro sem klikal okrog po mirrorih, potem pa sem nekje najo to po enem 3 kliki.

mrTwelveTrees ::

thx Pajo :D

flipflop ::

FORZA PAJO!!!>:D

chucki ::

komi cakam da mi dlja! >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

spucek ::

Pajo ti maš tam tut uno 176MB vlko zadevo.Zaka je pa una na uradni strani vlka 171??Vsaj v novici piše tako...
Sem skeptičen kot Paramedic.
Previdnost je mati modrosti.

Highlag ::

Ma to ni test ampak slideshow
:D

Celih 817 Markov! Primerjava

Sam men se neki čudno zdi.
Teli CPU testi so ponavadi ful noreli, ker je grafika zmanjšana na minimum, zdej je šlo pa sploh prvi test še počasneje kot grafični

Verzija programa je 3.1.3

Go figure !

spucek ::

men futuremark page sploh ne dela ;(
Previdnost je mati modrosti.

root ::

Jaz sem probal to zadevo dol potegnit z 12 različnih linkov, pa vseposot je bilo veliko 176MB tak da ne vem zakaj piše na uradni strani 171MB Verjetno je kaka napaka.

boštjan ::

Tarzan ::

Kugl, zakaj si mi temo zaklenu? Ne more bit kle pr komentarjih novice not no[:\]

Za one, ki ne vejo, Kuglvinkl mi je zaklenu temo z naslovom 3D Mark 2003 e po dveh sekundah, češ da že obstaja uradna tema s temi podatki --> beri teli komentarji [:\]

Ajde pol, nej bo, čeprav to glih ne paše sem + niso ravno dolgotrajni teli komentarji, sej se čez en teden ne bo dal več sodelvat. aj aj aj

Ok, mam 225 točk, za več informacij pa poglejte zaklenjenon temo;(

morphling1 ::

Tarzan, Kuglvinkl je mislil temo na forumu z enakim naslovom, kjer postaš rezultat. All righty ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

Tarzan: celo lim sem dal na temo, da se ja ne bo spregledala! Tema je ena in uradna, da ne bo prevelike entropije v oddelku.

In ja, brži sam od zmije. >:D
Your focus determines your reallity

MrX ::

jst mam s celeronom 1100 ravno 1100 3Dmarkov :D

Tr0n ::

Ravno to, da je samo ena tema, naredi zadevo se bolj nepregledno, ko postane daljsa.

Zato boljse vec krajsih tem kot ena dolga.

kuglvinkl ::

Ta tema bo sticky, dokler se scena ne umiri. Potem se bo s podobno ali enako temo dogajalo podbno, kot se je z drugimi 3dmark 2001 temami.
Your focus determines your reallity

Paramedic ::

Ta tema bo postala isto kot "eMule , eDonkey, Overnet, Kazaa & co.", ampak bo verzija 0.2a RC1 >:D.
End transmission.

alien-w ::

Ah, ja, pa smo spet tam, kot smo bili toliko časa nazaj ob izidu 3DMarka2001 - zopet pri enem testu piše "not supported" in vse skupaj se precej zatika. Bedno ... ;(

Fury ::

flipflop ::

Shit,zdej mi je pa na 165 MB prekinal.;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

Dr_M ::

hehe spucal so ga :D :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matter ::

celih 6 mi vleče :(. PA dej dlji z getrigtom, te vsaj nima skrbet če ga spucajo :)

Muflon1 ::

Hm...testi gredo lepo skoz prvi okrog 80 FPS drugi okrog 25 FPS tretji 35 FPS pri četrtem mi pa ko se kamera dvige iznad gladine proti naravi zadevo izredno upočasni javi error in vrže na namizje. Error se glasi "DrawIndexedPrimitive failed - Out of video memory". Ima še kdo tak problem?

Sistem je R9500@R9700, P4 1,8 GHz, 512 RAM-a

Zheegec ::

Poizkusi z Catalyst 3.1 driverji, imajo 2 dosedaj znani težavi s 3Dmarkom2K3, samo nič resnega, tako da poizkusi:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Muflon1 ::

Ja sam mam trenutno shekane gonilnike gor tko da z drugimi Catalysti sem spet na R9500. A ma kdo novejše shekane gonilnike? Drugače pa se mi čudno zdi da mi je že v 3DMarku2001 javilo kot da imam na kartici le 64 MB spomina ampak so vseeno testi leteli (14.000 markov)

Fury ::

http://www.maxdownloads.com/~ian/wizzar...

patch za cat3.1.. dela. preverjeno.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diagnosticno orodje za graficno kartico

Oddelek: Strojna oprema
7700 (571) SimplTech
»

Rabim programe!!!

Oddelek: Programska oprema
111010 (812) Denis15
»

Vabilo k sooblikovanju "Preberi me!"

Oddelek: Navijanje
102094 (1743) pop
»

R300 prvi z 128-bitnimi barvami

Oddelek: Novice / Grafične kartice
172110 (2110) coderock
»

VAŠ 3D Mark test 2000/2001

Oddelek: Strojna oprema
141296 (1000) Neo32

Več podobnih tem