» »

Max Payne kmalu

Max Payne kmalu

The inquirer - Po pravici povedano, sem se že kar malce naveličal pisanja o hardveru in o raznih hardverskih novicah, zato bom za kratek čas preklopil na zabavno stran računalništva - igre. Slo-Tech sicer ni igričarska stran, vendar bom naredil izjemo. Tokrat bo beseda tekla o igri Max Payn - igri, ki jo že dolgo časa neuspešno pričakujemo. Vendar nič več. Dovolj je bilo čakanja. Tako pravijo tudi na The Inquirerju, kjer sem zasledil novico, da nas bo Max Payne razveselil že v manj kot 25. dneh. Kaj je pri Maxu tako pomembnega, da sem ga vključil v novico? Tisti, ki ste si ogledali novi 3D Mark 2001 že veste. Tistim, ki pa ne veste kaj imam v mislih, pa naj povem, da bo Max Payne igra, ki bo ponujala neverjetno grafiko in tudi neverjetno strojno zahtevnost (žal ). Max Payne naj bi bila igra, ki bo do kraja izkoristila vaše Kyrote 2, Radeone, GeForce in podobne kartice. Poleg tega naj bi igra ponujala noro akcijo v stilu filma Matrix. Ali bo igra Max Payne grobar mojega Voodooja 3 3000?

10 komentarjev

Highlag ::

Če bo vse res kar napovedujejo bo ql igrica, sam jaz bi rabu zanjo now hardware [:\]

ChiefThunder ::

zakva ste pa tolk striktni zarad iger? a ne bi blo boljše/pestrejše če bi večkrat o igrah pisali?

slycer ::

Jaz sem za

ChiefThunder ::

ja, sam še en od bwan nej se oglas...

slycer ::

No problemo ChiefThunder, bom že uredil, da bodo tudi bwane in kahune zadovoljne 8-).

ChiefThunder ::

car si! :))

_Mortal_ ::

Ej a max payne je tista igrca k tist strela z pištolo tiste druge

ChiefThunder ::

lol:D
ja

bf4ed ::

Ja za mene je najboljša igra do zdaj Quake 3 Arena!!(Glavno je to da je hitra in da ŠPRICA kri)!Pa lahko bi kaj napisali o igrah pa ne se potem izgovarjat da je to hardwerska stran (Zakaj pa te ta hardwer potrebujemo če ne za igre?):|

Trdi ::

Ja, 3dmark je res pokazal nekaj... Kaksna grafika!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533017 (1942) oo7
»

Katero grafično priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
459317 (8713) Riff
»

Remedy želi razviti Alan Wake 2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
145411 (4807) PrimozR
»

Zakaj težave v igrah

Oddelek: Igre
121162 (914) boštjan
»

Max Payne Replay

Oddelek: Igre
181321 (1062) Enzo77

Več podobnih tem