» »

It's a bug !

It's a bug !

Van's hardwere - V proizvodnji procesorjev, se bodo kljub zelo izpopolnjeni proizvodnji našli defektni primerki, ali primerki, ki imajo kakšne hibe. Določeno število defektnih procesorjev v proizvodnji imajo tako pri Intelu, kot pri AMD-ju. To ni nič tragičnega, komplikacije pa utegnejo nastopiti, če so se defektni procesorji uspeli izmuzniti skozi množico testov. S takim problemom se trenutno spopadajo pri AMD-ju, saj je zaradi napake v testirnem stroju nekaterim defektnim procesorjem iz družin K6-2, Athlon in Duron uspelo priti do uporabnikov. Ni šlo za kake večje količine, vendar je bilo procesorjev ravno dovolj, da je AMD začel z zamenjavo "pokvarjenih" delov. Van's Hardware poroča: problem nastane pri JPEG in MPEG datotekah, kjer lahko pri defektnih procesorjih opazimo anomalije. Če želite izvedeti, ali je vaš AMD procesor defekten, potem kliknite sem.

4 komentarji

JeDo ::

Ermm kar par dni stara novica že objavljena na slo-lanparty.com :P, lahk bi saj slo-sajte preveru najprej za take "#nove#" novice :P

see http://www.slo-lanparty.com/news

slycer ::

Matr si težak JeDo. O copy/paste smo že debatirali. Sicer pa če imajo druge strani neke novice še ne pomeni, da na Slo-techu nebi smele biti iste. Pa ne mi spet s copy/paste. Da bi gledal po drugih sajtih? Že itak imam preveč dela s trenutno zaposlitvijo. Če ne verjameš, ti lahko pokažem 5 strani linkov v Wordu, ki še čakajo na objavo.

JeDo ::

Vseeno .. jaz marsikdaj/marsikaj ne objavim ravno zarad tega, ker je blo že na slo-techu al pa kje drugje ...

sicer pa who cares .. .ti že zgleda ..

lp

undefined ::

JeDo, ne seri! Jaz tud pogledam ne druge slovenske strani kot slo-techa, ker po mojem mnenju nobena nima niti podobno dobre vsebine. Torej če novica ni objavljena tu, potem je tudi ne bom prebral (vsaj v Slovenščini ne;)). Pa vsak mora novico nek tud prebrat, da jo lahko objavi. Jaz sem to novico zasledil že pred tedni na nvnews.com, se pravi jo je slo-lanparty "kopiral" od tam? [:\]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Amazonu ponarejeni AMD-jevi procesorji

Oddelek: Novice / Procesorji
117096 (4993) klinker
»

Na Hrvaškem ukradeni AMD procesorji?

Oddelek: Novice / Procesorji
204187 (2908) Dr_M
»

Zakaj umre proc???

Oddelek: Strojna oprema
211108 (754) Dr_M
»

v racunalniku piska

Oddelek: Strojna oprema
211328 (1190) Zoidberg
»

Skurjen procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
11968 (619) Windi

Več podobnih tem