» »

DVD

DVD

Justy ::

Zanima me na kaj morem biti pozoren pri nakupu novega DVD-ja, katerega mi priporocate ? in kaj je s to regijsko zascito (a je ali je ni?). Na tem podrocju sem laik, tako da mi prosim obzirno razlozite kako in kaj 0:)

LP

JLP ::

Zej morjo bit vsi DVD playerji reijsko zakleneni (jm Holi-fakin-vud teži).
Boš pa skor za vsak DVD player dobu RC2 (regijsko odklenenga) firmware na kašn stran na netu k se s tem ukvarja.
Morš pa pol imet še regijsk odklenen software za vrtenje DVDjov. Za to je najbol uporablat kašn DVD Genie. Z njim lahko nastaviš regijo brez omejitev (če le imaš RC2 DVD enoto).
Sicer je pa najbol kr skos kupvat isto regijo.
Jest zmerej kupm Region 1 (amriška) DVD diske k pridejo prej vn pa še u Sloveniji jih dobiš brez problema čeprov jih izven Amerike sploh prodajat neb smel.
BTW: mam Pioneer DVD 303S (SCSI) in sm z nim zlo zadovoln.
Live long and prosper!

OldSkul ::

Ti kup najnovejši dvd pogon od Pioneerja(16x/40x).Tej pogoni sekajo,sam problem je v tem da imajo regijsko zaščito,sam tudi to se da odpravt s programi..:D:D

yjj ::

Priporočam Pioner 115, ki je trenutno v akciji pri Jerovšku(upam da jih še niso razprodali) za 21k sit in se ga da lepo odkleniti.

OrlyTM ::

A kdo pozna ta dvd player, ki ga je zdej neki Joker zrihtov pri jerovšku prov pocen, zato, k ma zej joker svoj mesečni DVD?
Kva je to za en in ali je nakup upravičen ?
Cena je pa 20.900 z jokerjevim kuponom.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Justy ::

Tnx za odgovore...
Mene pa tud zanima kaj je s to Joker - JC akcijo, a je tisti DVD vreden nakupa, ce ni, a mi lahko kdo pove kje v Slo bi dubu najcenej novga pioneera ?

LP

Shershen ::

če se le da (ako ti finance dopuščajo) si zrihtaj pioneer-ja 115...mislim, da ti nebo žal ;)

Shershen ::

če se le da (ako ti finance dopuščajo) si zrihtaj pioneer-ja 115...mislim, da ti nebo žal ;)

Shershen ::

če se le da (ako ti finance dopuščajo) si zrihtaj pioneer-ja 115...mislim, da ti nebo žal ;)

Justy ::

yoza ga je kar 3x pognal, pa ceprav sem mu samo 1x reku da smo prpravlen:D

Mate ::

jah omisli si pioneerja, edino kar je mogoce slabo je pr 10x verziji, da neki poka pr branju cdjev... drgac ša caruje

u, btw, joza mal velik pik si zgubu s tvojimi trmi zaporednimi posti

PaJo ::

Ja Pioneer caruje, tudi moja 10X del kos suzica, pa itak clovek ne rabi vec kod 2x DVD-ja ce ze glih tako menimo, hitrost pride edino v postev ce clovek DVD filme ripa:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Justy ::

A je res da je pionnerjev DVD nekako bolj glasen kot bi bilo treba8-O in vprasal bi se vse lastnike novega pioneera ce se ga da regijsko odklenit brez problema ?

Pa zanima me se ce ze ima kdo izkusnje z DVD Encore 12x od creativa ?

LP

Justy ::

A mogoce ve kdo ce so v avstriji dvd-ji kaj cenej kot pri nas (predvsem me zanima cena pioneera)?
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD??????

Oddelek: Kaj kupiti
311888 (1558) js
»

DVD player

Oddelek: Strojna oprema
111053 (919) TheHijacker
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421693 (1210) VASkO
»

DVD nakup ?

Oddelek: Kaj kupiti
201801 (1385) JohnyB
»

JOKER in DVD

Oddelek: Strojna oprema
142475 (2111) Tzar

Več podobnih tem