» »

Spedia zaslužek

Spedia zaslužek

blue96 ::

v SWP jun 01 piše mama plata da je spedia fajn stvar za malo žepnine jest sem prijavljen pod cifro 2784959 pa me zanima ce je to res fajn, ce je zanesljivo, in ce je kdo ze kaj dnarja dobu.
p.s.: ce se boste prijavili napisite tam cifro 2784959 kot kdo vam je za to povedal al koko že gre vse to...
.

Cosmo ::

Hmm..z zadevo je tako - lansko leto je delala ok, placevali so redno itd..tud do februarja je blo ok, s tem da so zmanjsali placilo na uro iz 0.49$ na 0.30$. Po februarju pa dolgo nic...se zdaj mi dolgujejo ceke za marec in april cca 60 $. Upam, da bo kaj:\
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

blue96 ::

jest sm mal za stos probu, ce bo kej bo, ce ne, ne . so pac ljudje ki ne mecejo kesa skoz okno...
.

[Gric] ::

nekaj casa nazaj se je dalo odlicno zasluzit s stranjo www.eloteryfreeway.com

v bistvu si igral tetris.. sej stran se obstaja vendar so extremno zmanjsal zasluzke..

blue96 ::

bom probal, kaksen je pa tvoj user ali cifra da bos se ti kaksne denarcke dobu?
.

[Gric] ::

sem se odjavu.. ker se dejansko ne splaca vec :(

samo res skoda..
npr.: v manj kot pol leta sem dobil $1500
:)

pol se je pa nehal :((

JanezH ::

Ja jaz sem dobil enkrat od njih cek z minimalno vsoto, da ti posljejo (30 USD ali nekaj takega). Sam je pa tud trajalo pol leta da sem tolk nabral, tko da se mi ne da met zdej unga bannerja otprtega ves cas.
>:D:\:8):D:))

||_^_|| ::

$1500? hudoooo

[Gric] ::

spedia je prepocasna je pa (vsaj bila) sigurna o posiljanju denarja.. pa od zacetka se je povsod dokaj splacalo.. zdej je pa prevec tega in so vsi znizali placila..

bolj kot spedia se splaca kak "placnik" pri katerem je dost da ti samo laufa banner. ne da bi klikal in odpiral strani.. pri njih moras samo vsake tolk casa potrditi da si se pri racunalniku :) (recimo desktopdollars so taki)

pa pri spediji si bos najhitreje nabil pike ce se bos prijavljal na reklame ki jih ponujajo. samo potem pricakuj ogromno spama...

blue96 ::

bom probu za kaksno zepnino...
.

gobice ::

Desktopdollars je šel po gobe. Komentarji jeznih uporabnikov :)

blue96 ::

mhm, škoda
.

Jan987 ::

a je še kakšna dobra firma za služenje preko neta?

OmegaBlue ::

Takih tem je preveč in so se začele podvajati in potrojevati "Pay" sajti so en velik nateg - v nadaljne take teme brišem ker so eno samo velko zavajanje uporabnikov.

Tole seveda zaklepam kot seveda tudi ostale.

V preteklosti smo na veliko predebatirali na dolgo in počez uporabirte iskanje.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Služenje na internetu in goljufanje

Oddelek: Loža
292050 (1608) Rott-von-weiler
»

Sluzenje $ na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
351719 (991) Loki
»

kes na Internetu

Oddelek: Loža
131172 (990) Pretorijanec
»

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

Oddelek: Omrežja in internet
161899 (1637) McSpike
»

Plačani da SURFATE??

Oddelek: Loža
81409 (1258) MitjaM.

Več podobnih tem