» »

3D Mark 2003 -- Žgečkljivček™ na voljo!

3D Mark 2003 -- Žgečkljivček™ na voljo!

Futuremark - Vsakdo, ki se je kadarkoli srečal s težavo izmeritve hitrosti njegove grafične kartice, je že srečal Futuremarkov program 3D Mark, ki je eden najbolj priljubljenih programov za merjenje grafikulj že od davnega leta 1999. No, od izdaje zadnje verzije 3D Marka, 2001, je minilo že dobro leto. Potihem smo pričakovali, da bo Futuremark izdal inačico 2002, a je bilo to zaradi zavlačevanj izdaje DirectX 9 ter splošne nepodpore standarda s strani proizvajalcev čipovij (pomnite, trenutno DX9 podpira samo ATIjev R300) enostavno nemogoče. Vseeno pa je prišel dan, ko so nam frajerji dali vedeti, da se pri njih nekaj premika, saj lahko iz njihove strani za vunpoteg dobite "teaser", kako naj bi novi program izgledal. Za uspešno predvajanje potrebujete WMP 9, tako da kar hitro po kliku!

9 komentarjev

Gejmer ::

Zgleda kul.
Nanda yo?

Senitel ::

Zadeva je filemček in ne rabi DirectX 9 ampak, Windows Media Player 9...

Sergio ::

jao. pozna ura :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

matter ::

10 sekund!? To je vse??
premalo

bf4ed ::

Ne, 21 sekund je.>:D

Samo je pa brezveze nič se ne vidi samo nek hodnik.;((

Da se pa gledat tudi v WMP8, samo da si dol pobere kodek in dela, ni treba WMP9 dol brezveze pobirat.

Samo fora pa je da ne Celeronu 500 šteka slika, na AXP1700+ pa dela dobro.:D

AtaStrumf ::

Jao 5,5 MB na moji bedni modemski povezavi pa je pol res sam en beden hodnik, čeprav lep. Me mal spominja na Doom 3. Vprašanje s katerega špila so sedaj vzeli grafični pogon.

root ::

Ja z dooma III sigurno ne, ker je doom napisan v OpenGL-u 3D Mark 2003 pa bo testiral DirectX 9.0 in to dvoje nekako ne gre najbol skupaj.

(sic) ::

Kar sem videl zgleda kot Doom III... Grafični pogon pa so verjetno vzeli iz Haloja, ker bo to prvi za DX 9.

morphling1 ::

Grafični pogon bi rekel da so Finci sami naredili, podobno kot pri 3dmark 2k1 ki je kasneje gnal Max Paynea. Hodnik pa spominja na doom3 res, samo vsak temačen hodnik s podobnimi light/fog efekti bo spominjal na doom :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diagnosticno orodje za graficno kartico

Oddelek: Strojna oprema
7700 (571) SimplTech
»

windows 7 driverji

Oddelek: Operacijski sistemi
81597 (1454) zzitop
»

3D Mark 2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
544736 (4736) alien-w
»

ATI Radeon 8500

Oddelek: Novice / Grafične kartice
122032 (2032) franci
»

3D Mark 2001

Oddelek: Strojna oprema
8983 (757) miranpozar

Več podobnih tem