» »

Nov Linux kernel - 2.4.9.

Nov Linux kernel - 2.4.9.

kernel.org - Nov Linux kernel z zaporedno številko 2.4.9 je star že skoraj mesec dni, vendar ker ni nihče poročal o njem, bom to dolžnost prevzel jaz. Novosti novega Linux jedra si lahko preberete tukaj, downloadate pa si ga lahko tukaj (pogoj za uporabo je seveda nameščen Linux ). Kot vedno, so Linuxaši tudi tokrat sledili tradiciji in po izdaji najnovejšega kernela izdali tudi kup popravkov. Verzija 2.4.9. pa je tudi nekakšna prelomnica, saj nas bo (upam) kmalu obiskalo novo jedro 2.5. Sam sem pričakoval, da bodo nov kernel 2.5 izdali ob 10. obletnici Linuxa, vendar se to na žalost ni zgodilo. Ne preostane nam drugega, kot da še malo počakamo.

10 komentarjev

undefined ::

Kaj je to Linux? >:D

Ziga Dolhar ::

Linux je neki, kar majo oni učeni strički, kot jih vidiš v filmih, na računalnikih. To ni za nas, plebejce, ampak samo za one, ki znajo uporabljat računalnik :] >:D

undefined ::

And then you woke up from a wet dream, right? >:D

Ziga Dolhar ::

No, then I wake up being all wet (shitt, I must have been dreaming 'bout that sexy pinguin again), turning on my compy and seing that sexy Eskim's best friend asking me if I'd like him to open some windows for me. WTF did that SuSE Linux do to my poor compy?

undefined ::

Oookay, we really don't need to know any more about your penguin obsessions.

slycer ::

Linux: that's for those, who don't wanna f*ck without condom.



Če ti je zdaj kaj bolj jasno

undefined ::

It's not "real" with a condom. It's like licking an ice cream through glass.

dr.J ::

WTF is Windows??? :D

undefined ::

dr.J, Windows is what you use every day, and are too ignorant to admit it. If that's not the case, please tell me you have no trace of FAT or NTFS on your HDD, and that you have EXT2 only.

dr.J ::

IceMan: 100% SGI-xfs v službi, 100% ext3 doma. Lahko se prides prepričat. Toliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - trenutno uporabljam mobilni telefon in procenti!

Oddelek: Slo-Tech
5484 (350) boogie_xlr
»

Integrirana strojna oprema in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
191011 (757) CCfly
»

SuSE Linux 9.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
112586 (2586) Avalonis
»

ntfs format pri linuxu

Oddelek: Operacijski sistemi
161096 (904) Gh0st
»

isdn4linux

Oddelek: Operacijski sistemi
161193 (1077) lordgreg

Več podobnih tem