» »

Počitnice

Počitnice

Slo-Tech - Saj veste. No, danes sem zamenjal vnos sporočil v forumu (tako da sedaj ne letijo več v napačne teme). Komentarji seveda sem.

Samo še nekaj... od sedaj naprej lahko urejate in brišete svoje umotvore samo dve uri po nastanku in nič več.

17 komentarjev

attackiko ::

Te japonci pa res znajo overclockat.

Tomi ::

Ja, priden si, ni kaj...
Samo kdor lahko temu reče počitnice, je pa lahko srečen. Jaz jih že nimam..
Aja, pa malo zmanjšaj širino okna za vnos, ker se na 1024 vidi slabo oz. razpotegnjeno.

Primoz ::

sirina okna za vnos je 50%... bom preveril

Han ::

Malo offtopic: pri odgovarjanju na sporočilo v forumu bi bilo fino, če bi videl naslov niti (teme), na katero odgovarjaš... Hvala.

CaqKa ::

Samo še nekaj... od sedaj naprej lahko urejate in brišete svoje umotvore samo dve uri po nastanku in nič več.

a to tudi za forum velja al kak.. daj malo bolj podrobno napiši kaj bo to delalo

Primoz ::

Pač vse prenovljeno.. trenutno novice / komentarji / sporočila v forumu. Kmalu še teme in DVDji.

CaqKa ::

zakaj bi pa to naj bilo dobro?
jaz sem namreč dostikrat uporabljal to.. itak pa je vedno zraven pisal čas kdaj si kaj popravil.. to je brezveze kaj ste nastavli

Primoz ::

Pač ko napišeš, napišeš... imaš še 2h da kaj popraviš. Potem pa konec.

CaqKa ::

čemu sprašujem... namen te zadeve... nima smisla to naredit

/edit
sej se pa vidi da je blo editirano .. razen pri novicah :)

Primoz ::

težje boste spreminjali mnenja, takoj zatem, ko vas kdo zatre v naslednjem postu (in potem izpade budalo, ker izgleda kot da te hoče prepričat ti pa si že prepričan, ker si spremenil tekst... saj lahko še en odgovor napišeš).

nojus ::

Še 2 uri je preveč. 2 minute je čist ok.

BigFoot ::

jest bi dal pol ure

CaqKa ::

vidim da bom izpadel kot budalo

rc-car ::

Mene pri tej novi obliki najbolj moti to, da ko pišeš v textarea in prideš do konca vrstice ne skoči v novo, ampak rata spodaj drsnik in ti potem vse pišeš v isto vrstico (in ne vidiš vsega do sedaj napisanega texta).

Pravtako bi zamenjal vrstni red spodnjih gumbov:
Pošlji - Predogled - Osveži - Prekliči - Briši

In pa pri komentiranju novice bi si želel videti tudi komentarje ostalih uporabnikov.

Drugače je pa super! :)

Primoz ::

Meni gre prav lepo v novo vrstico. Gumbi... bom razmislil.

rc-car ::

Aha, sorry, popravi, da bo šlo tudi v Netscapu in Mozili v novo vrstico >:D
In če boš že spreminjal gumbe, bi lahko tudi HTML oznake premaknil zraven (pod/nad) smajlije, ker so sedaj predaleč od okna za text

:)

CaqKa ::

em ja daj one knofke spodaj spremeni da je na prvme mestu pošlji na drugem pa predogled


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri kalkulator kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
145199 (2057) JamesQ
»

Pralni stroj GORENJE KWA 50100 KORTING ?

Oddelek: Loža
1410657 (10161) dottie

kako zasluziti veliko denarja

Oddelek: Omrežja in internet
51352 (1320) jurre
»

Radeon 9600 PRO "DIED" ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
573801 (2963) Boki_
»

Adijo zvezda .

Oddelek: Slo-Tech
491883 (1240) Primoz

Več podobnih tem