» »

Zbogom, Duron

Zbogom, Duron

The inquirer - V času vladanja Intela in jeze uporabnikov, zakaj so Celeroni tako počasni, je bil Duron mana z neba za marsikoga, po drugi strani pa je pomenil začetek vzpona AMD-ja. Verjamem, da "pečka" tiči še v marsikateri matični plošči, toda če si še želite imeti novega, morate pohiteti.

AMD je namreč svojih posrednikom poslal informacijo, da je ta četrtina zadnja, v kateri bo še možno prodajati Durone, ker gredo z naslednjo iz prodaje. Tako bo škatelna verzija D1300 zadnja na trgu.

Med tem pa AMD napoveduje dobavljivost večprocesorskih Athlonov, ki delajo pri 2400 "Mhz" (še vedno ne morem mimo tega, da naj se AMD znebi relativnega označevanja), v prvem tednu novembra, MP 2600 pa naj bi sledil kasneje. Oba naj bi bila bolj začimbi, saj bodo dobavljali prodajalcem samo 20 komadov naenkrat.

Za več procesorjev, ki bodo zapustili prodajne linije, pa si poglejte ta povzetek.

4 komentarji

tha_man ::

Jaz pa sem mislu da so jih že nehali proizvajat [:\] Sicer je pa Athlon XP več kot dostojen "naslednik" Durona :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Boeing ::

spet ti prekleti paperlaunchi... že vidim ko bo folk ponoru [:\]
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

tha_man ::

Sm jaz ne vem kaj se folk tako buni zaradi paperlaunchov? Če ti AMDjev top model ni dovolj, pač kupiš Intela, ne (če imaš denar zanj, seveda)? V času Intelovega poloma s P3 (1,13G) je blo pa ravno obratno. A najbolj se ponavadi bunijo ravno tisti, ki itak potem kupjo low oz. mid-end model, katerih je pri obeh proizvajalcih več kot dovolj.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

undefined ::

Out with the old stuff, in with the new. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere procesorje ste že imeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727958 (6852) H3ro1n
»

Barcelona se pojavlja v javnosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
494606 (2681) destroyer2k
»

duron 800 ne gre več kot na 888

Oddelek: Navijanje
311206 (856) VASkO
»

Cestni načrt

Oddelek: Novice / Procesorji
52232 (2232) OZZY
»

Navit durona brez DIF nožic

Oddelek: Navijanje
311881 (1480) RudeBw

Več podobnih tem