» »

Čudne izjave

Čudne izjave

Yoink3d - Pri testiranju je eden težjih delov oceniti predmet. Včasih si pomagamo z primerjavo s kakšno stvarjo iz (ne)vsakdanjega življenja. S čem pa lahko primerjamo matično ploščo? Bananami? Avti? No, fantje pri Yoink3d so našli prav posebno primerjavo. Matične plošče primerjajo s kurbami.

"Motherboards can be easily compared to hookers. Some are really great looking, have nice features, but perform horribly in bed. Others are overweight and bloated, with tons of extra jewelry and trinkets that you don't care for. What we have here is the Epox 8KTA3 motherboard. Exactly what kind of hooker can we compare it too? I don't know yet, but it certainly is a cheap one."
Vse kar lahko rečem je HUDO! Meni se zdi tak stil pisanja popolnoma neprofesionalen in neresen. Saj se pohecaš, ja, samo to... presega res vse meje.

19 komentarjev

BigFoot ::

izvirni pa so, ni kaj :D>:D

undefined ::

Haha, no comment. ;)

billy ::

Meni se zdi prav fajn komentar. Ljudje dandanes jemljejo stvari dosti prevec resno, zato so mi taksni "veseljaki" zelo pri srcu.

OZZY ::

Zanimiv in dober komentar ampak mogoče neokusen. Izvirno.

undefined ::

Se strinjam, mogoče še nekoliko smešno, vendar neokusno.

Marjan ::

men se ne zdi neokusno!
Cel clanek nekako pozivi, raje beres naprej ce je kaka dobra fora notri, in to JE dobra fora!
>>to je komercialna poteza, za vec folka prdobit, ce komu ni jasno<<

Jeebs ::

A je procesor pol meĐunožni porivač? Mislm, česa vse si Američani ne spomnejo!




Stay micro, stay soft, but don't get too busy with WinME!

NiggerBob ::

zakaj neokusno? Mogoče je neokusno reči "kurba", bolje prostitutka, ampak vse je življensko.

slycer ::

Ja Pretorjanc že ve, kaj je profesionalni stil pisanja in kaj ne :P LOL
Matr tule se lahko saj pošteno narežiš, pa še izvirnost je na dost velkem nivoju. Kar se pa neokusnosti tiče, se pa nehajte delati fine, ker poznam svojo generacijo. Aja ne vem, če sem se kdaj dodobra nasmejal ob kakem Slo-techovem članku|O

krucymucy ::

Bo ze drzalo - precej neokusno!!!

Mu pa jest unemu, ki je to pisal mamo j**** bo men mojo plato s pocen k**** primerjal:D:D:D

Je pa res tud to, da Americani ze dalj casa veljajo za bolj prismukjen narod - sam poglejte jih pri wrestlingu - vsi veseli majo une postrihane norce za neke idole:D:D:D

undefined ::

NIKJER niso vsi za eno stvar, najdeš tudi pri nas oboževalce wrestlinga.

Reycis ::

Skoda le, da ni linka do celotnega clanka

||_^_|| ::

wrestling:)) obstajajo fanatiki kot moj mlajši bratec ki trdi "da se tm zares tepejo" ROTFL

Thomas ::

Zaničljivo govorjenje o prostitutkah mi gre na živce.

Filo ::

Tole je bolj tako, kakor vzameš. Drugač pa so izvirni. Mislm saj na en način so morali prikazat novemu uporabniku, primerjavo, ane. Uporabnik se saj zave, da ni vse kar se sveti zlato , ali pač....

undefined ::

Točno to, Thomas.

billy ::

Jaz sem se nasmejal od Pretrojancevemu clanku za test misk. Drugace pa se mi res delate malo preresne za mladino, ali ste mogoce stari ze nad 50 let?

hatch ::

Neokusno? Veste kaj je neokusno.. da na kakem search enginu vpises "toys", kliknes na prvi link in se ti odpre 100 XXX popupov.. to je neokusno.

ZanzeK_001 ::

Ehh, kr neki :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

citati za tiste k znate angleško (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112611 (1536) yansek
»

Violation of Privacy by DURS

Oddelek: Loža
193862 (2726) Bankey
»

Nov članek: "All your firmware are belong to us" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
13815990 (12830) arrigo
»

Encarta prek MSNja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
8410202 (7686) Dragi
»

Tisti ki obvladate ang, plz help!

Oddelek: Šola
362506 (1948) Zeberdee

Več podobnih tem