» »

freezing

freezing

Sumak ::

a ma kdo kksno idejo zakaj men komp vsake tolk cajta freezne? Mam win2k, zmrzal pa se se posebno rada pojavi pri spilanju spilov (diblo2 exp)!

ali bi morda biu kriv napajalnik, ki je le 200w?

imam abit Kt7a-raid in athlona 1000ghz, ki je biu navit na 1200 in je vec dni stabilno deloval. Potem pa ob instalaciji novih raid driverjev, ki so vse skupaj zasrali, sem sistem formatiral in komp je zaceu freezat!
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

msmiha ::

Lahko, da je kriv napajalnik (skor 100%). Kupi vsaj 250W, da ne bo premal. Pa kere Winse map gor?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

wind ::

kupi vsaj 300W napajalnik.

MTB ::

Kaj pa ostali hardwer? Meni je zmrzovala mašina zaradi sound blaster live kartice, pa čeprav sem imel naložene najnovejše 4 in 1 gonilnike. Potem sem pa inštaliral še PCI Latency patch in sedaj vse deluje OK.

RS

Sumak ::

mam win2000 kaml winXp, sam mislm da sound ni, ker recmo vcasih pr spilu ce freezne sound kr naprej dela... recmo mp3ji... pomoje je tud napajalnik, grem jutr prec v stacuno po macasa 300W pa vm povem ce se je kej popravl
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

OldSkul ::

Probaj še eno nastavitev v nadzorni plošči.Greš v Sistem pol pa v upravitelj naprav pol pa poiščeš creative miscellaneous devices,poiščeš creative SB16 driver ali nekaj tazga pol pa se ti odpre okno in pod setings obkljukaš allow LPT ...sharing!!!
Men je pomagal pa čeprav imam 300 W napajalnik!

Gandolf ::

Ej Sumak, jest mam iste probleme, samo da mam sibkejsi procesor pa mal bolsi napajalc. Dej pol povej ce ti bo 300W zver kej pomagala.
The Lord Of The Hangs

ZanzeK_001 ::

Tut jst mam iste probleme pa mam 230w napajalnik. Dej mi prosim povej, če ti je 300W pomagal.

Sumak ::

ok bom povedu. zdej naročujem pr enmu kolegu iz nemcije da mi prfulra 300w enermaxa... k ga amd priporoca tko da bomo vidl kako in kaj...
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

TheHijacker ::

Uf uf, jaz imam iste probleme. Zvok gre naprej(Line in->Tv tuner) slika pa zmrzne in pomaga samo trdi reset. Sam imam 250W napajalnik. Sporoči če ti s 300W dela...
http://www.google.si

Gandolf ::

Jest sem glih danes flashov BIOS in ni nc pomagal. Tko da mi zmankuje idej. Zdej ze skor upam da bo v napajalcu problem. Aja, pa men ko freezne, mi se zvok iz soundica ne crkne ampak se zacikla (mp3ji, zvok v igrah). Tko da se kaksna sekunda stalno ponavla.
The Lord Of The Hangs

Sumak ::

ja men se p azvok ne zacikla... men pa kr spila naprej.. recmo mp3ji... no bomo vidl.. jest tud servno upam da je v napajalniku:)
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

ZanzeK_001 ::

Jao. Pr men je bil pa očitno problem v hladilniku. Sm zdej kupu Vulcanota 2 pa mi v 2 dneh zaenkrat še ni friznu.

TheHijacker ::

Men je tud nehal štekat. Sem dal Via dol in inštaliral samo Busmaster, ter nadgradil BIOS od kt7a RAID na verzijo 3r. Sedaj lahko celo pečem in gledam televizijo, ter kopiram iz cd-ja na disk. Pa tudi avtorun mi deluje, prej mi je ko se je hotel cd zaspinat zaštekal. Imel sem pa podobne simpote kot vi in sicer, če je tv bila zagnana in je zmrznil, je šel zvok normalno naprej, če pa sem poslušal mp3 se mi je pa zaciklal.
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tbird 1.2Ghz, napajalnik problemi?

Oddelek: Strojna oprema
101085 (938) ALiEN
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684518 (3559) rc-car
»

sistem ugasa !!

Oddelek: Pomoč in nasveti
11944 (805) badboy
»

IMAM PROBLEM (Abit+Athlon+Prophet)

Oddelek: Pomoč in nasveti
161102 (890) Kriko

spet Duron!grrr...

Oddelek: Strojna oprema
153665 (3229) celica

Več podobnih tem