» »

TDK-jev zapisovalnik druge serije

TDK-jev zapisovalnik druge serije

Hardware Zone -

Na HardwareZone so testirali CD-zapisovalnik podjetja TDK, ki ga verjetno bolje poznate kot izdelovalca CD medijev. Njihen tokratni izdelek bere in piše z 48x hitrostjo, prepisuje pa samo s 24x. Verjetno ni odveč poudariti, da bere skorajda vse, kar je okroglega (izvzemši pizze ter DVD-je). Z zapisovalnikom so bili zelo zadovoljni, saj za 105 dolarjev ponuja resnično dobre zmogljovosti. CD je na primer posnel v slabi poltretji minuti, za prepisljivi plošček pa je potreboval le dobro minuto več. Še en razlog več, da so mu dodelili oceno 4.5 (od 5) in nagrado uredništva. Semkaj!

13 komentarjev

d0rK ::

Pa še tkoooooooooooooooooooooo lep je..Mljask!

Najlepši kar sem dozdej vidu!:D

Dami ::

Prepisuje samo s 24x. A so že hitrejši?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Klemenn ::

slin--slin:D

BaRtMaN ::

24x hitrost presnemavanja je odlična, saj dobiš CD v slabih petih minutah, primerjava je pa bla s hitrostjo snemanja verjetno (48:24 = 2:1), zato 'samo'.

Je pa enota res lepa in bi jo koj kupu, pol bi pa še ohišje kej zmodal - modre diode, modra neonka... ah, sanje. :D

lambda ::

8-O

Lep pa je ja...ne pa moj TEAC, ki je eden najhitrejših in najboljših:D , a na žalost tut eden najgrših!!!;( ;( :'(



by nUBES

Binji ::

nubes: zamenjas za mojga Philipsa 804? Garantirano zelo lep:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

lambda ::

Dobra šala. Je že res, da moj skorajda rjavi:'( TEAC CD-W540E ne krasi ravno meje kištice, ampak je pa krepko hitrejši od tvojga. A philipsa že malo leta dajejo, a ne?

No, ja...bom pač malo zatrl svoj ponos in prezrl tega TDK-ja, saj je mi ta kar dobro služi (cca 500 cd-jev, 4 fentani in še ti ne po pekačevi zaslugi, ampak po moji)



by nUBES

aambro ::

To bom jest mel.. nekoc :) pase v mojo crnino z modrimi diodami.

A kdo ve, kje se bo dalo dobit? Pobrskal sem po spletu, pa ne najdem kakih uvoznikov za SLO.

bf4ed ::

Jao pa kaj vam je, Teac je NAJlepši.>:D >:D >:D >:D
Ne pa neki filipsi pa tdk pa vsi drugi, kičasti, kak neke žabe napihnjeni.|O

AtaStrumf ::

Men so pa prav grdi tile TDK-ji, 100x raje imam mojga TEAC-a 24x. Sem imel enega zelo "fletnega" Philipsa 4x (po dizajnu zelo podoben tem TDK-jem samo drugih barv) par let nazaj, ampak je delal tako grozno da je bilo za znoret. Človk ne more verjet da dajo tak jajc v štacuno, pa še Monitor ga je "testiral" (takrat sem še verjel v te pravljice s strani slovenskih revij) in ga čist lepo pohvalil in tist njihov najbolj butast program za snemanje na svetu so celo dalo kot plus. GROZA! Stavm se kar čte, da niso več kot enga CD-ja zapekli z njim. Tist pekač je bil res nočna mora in pol ima Philips jajca da pobere od vsakega CD-R medija 10 SIT ker so to tehnologijo oni pogruntal. Iz njihovega pekača to že ni bilo razvidno ;(! Pa tist jajc je takrat koštal dobrih 60 jurjev čist tko.

Sicer pa se čas CD-RW-jem izteka. Začnite šparat za DVD-RW.

||_^_|| ::

DVDRWji še dolgo ne bodo zamenjali CDRWjev iz dveh razlogov:
1. cena pogona
2. cena medijev

AtaStrumf ::

Ko sem jaz nabavil moj prvi CD-RW (zgoraj opisani Philips crap) sem dal zanjga 65k, trenutna cena DVD-rw-ja je 80k in ne bo dolgo ko bo padla na 60k in pol se začne pohod DVD-RW-ja, cene medijev modo pa padale skladno z večjo prodajo. Samo spomnite se kako je bilo z CD-R-ji, če ste dovolj stari seveda.

tigrr ::

so pa data dvdji se obcutljivejsi na mascobo in praske kot cd-ji...

shity plastic. bo treba vec interneta in manj slabih data medijev v prihodnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri cd/dvd zapisovalnik

Oddelek: Kaj kupiti
71648 (1523) johnym13
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242439 (2095) 5er-->
»

dvd snemalnik

Oddelek: Kaj kupiti
212291 (1789) Dr_M
»

Philipsov najhitrejši DVD zapisovalnik

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
142661 (2661) Byla
»

kateri cdrw zapisovalnik od teh???

Oddelek: Kaj kupiti
452011 (1449) Quickbeam

Več podobnih tem