» »

Projekt SETI in Slo-Tech

Projekt SETI in Slo-Tech

SETI@Home - Tako, po dobrem mesecu premora je ponovno čas, da si ogledamo našo SETI skupinico. Med vsemi registrirani klubi smo na zavidljivem 160. mestu, medtem ko smo v skupnem seštevku 287., poudariti pa velja, da ekipa napreduje domala vsak dan. Včlanjenih je že 375 članov, ki so skupaj darovali 192 let procesorskega časa in predelali že 164131 paketkov, številka pa raste iz ure v uro. 43 uporabnikov je predelalo že čez tisoč paketkov, za kar jim gredo vse čestitke, 35 pa še niti enega; no, ja, vsaj voljo so pokazali. Če se želite skupini pridružiti, lahko to naredite tukaj, same statistike pa so na voljo tu in tu (podrobnejša verzija).

Samo ne sprašujte ponovno, kaj imamo od tega ... [;)]

18 komentarjev

Jaffa ::

Jaffa [keks]™ GT rula !!! Napad na deseterico (pri SLO-TECH-u)...:D
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

CaqKa ::

kaj mate od tega?


..::Razen večjih lulkov?::..

Jaffa ::

Kaj sem te dal tolko keša za mašino, da mi bo stal v kotu ? Treba ga je čimbolj izkoristit...
:D
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

skyy779 ::

Jaffa? Kakšen nick?

Jeebs ::

Hm... Kaj pa če bi nekako opozorili tistih 35 modelov, naj se zmigajo? Prek maila, če je mogoče, al pa kako? :) No, sam imam trenutno obdelanih 158 paketkov, ampak hitreje na žalost ne gre. 450 Mhz, pa še to ne more laufat 24h/dnevno zarad debilnega brata. ;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

cekr ::

Bolj so ti pomembni neki zeleni možicli kot pa lasten brat? Sram te bodi!
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

krneki ::

Bo kdo ujel mojih 17500 paketov? :D

Spc ::

Jaz imam trenutno 1261 paketkov (samo nisem v slo-tech team-u)
[:\]

paper ::

saj ravno v tem je point SETI je postal BENCHMARK.

Ljudje tekmujejo kdo ima vec paketov. Ze zdavnaj je usahnilo nacelo "pomagajmo". Nekaterim je vazno sam se kera skupina ima vec paketov, katera drzava, kateri posameznik..

ne recem ce se vkljucite v kak drug, nebom rekel koristen, ampak majn zgresen projekt.

No ja, uzivajte v brezveznem gretju vasih XPjev, pa let pozdrav =)

LojzePek ::

Kak bo še le pomagal, če pa zadeva ni vredu skonstruirana. Niso nikol računal na tak odziv. En in isti paket ziher dost folka obdela, pa tud je že kdo vido kako statistiko obdelanih, da bi našli karkol (samo pakete štejejo to je vse). Mešanje lufta v vsakem primeru, škoda elektrike.

PaJo ::

krneki:tebe dobit je malo tezko, sploh ker imas ze prevec masin za sabo:D No drugace mojih 20 paketkov na dan tudi ni tako slabo[:\]

Res pa da je seti potrata energije, samo kaj ce mi comp laufa celi dan, pa naj se te kaj pametenga pocne:D

Drugace pa nam gre kar lepo, samo tistih neaktivnih bi se moral zmebit, mogoce jih celo bom popucal enkrat po novem letu:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

krneki ::

Jah zdele mam okol 40 mašin vpreženih. Sicer pa tko kt so drugi ugotovil, kwa če druzga delat mašina medtem k se tipka v wordu >:D Drgač se pa z setiqueue-om dobr vid k kšna mašina/mrežna crkne pa kdo kej dela al sam zabušava;)

zizi ::

Rad bi vidu da kdo prehiti mojih 50:D
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

PaJo ::

A setique uorabljas?? Jaz mam obicjano setdriverja. No pri meni je dosti manj masin, samo zadnje case vedno vec p4, tak da pocasi jih bo se kaj vec:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Jure2k ::

Js bom mel jutr 1000 paketov, ampak ne pr slo teh ekipi >:D
mam pa povprečno okol 28 na dan in se €xtremno hitro vzpenjam.
Setiqueue je zakon, jest mam setiqueue in setidriver, zraven pa še Seti Spy, da mi res nič ne uide;)

Cako ::

jaffa: enkrat polet si me prehitel, a si menov komp al kwa? ;) uglavnem vse se vrne... ;))) joke

krneki: hmm what can I say... ja dobr ti gre, a mas to u ksnu podjetju moznost al si okupirov ksno solo? ;)

pajo: setiqueue gaj zakon, tud ce mas mn komp. ga probi. Ce ne druzga imas skoraj popolno statistiko, da ne omenjam grafe... ;) drugac pa res he he med drugim tocn vids kdo ma rac przgan al ne oz. kaj dela.
Aja pa se to, dej mal spuci une k majo 0, ker jih je ze ful velik ki so ze dooolgo casa na nuli...

jure2k, spc: kaj se caka? join us! ;))

Lp

Jure2k ::

Ne bom. Sem v grupi, ki ma za cilj 1 miljon WU do začetka Seti2 (BOINC) Projekta ;) Mamo jih že več kot 600.000 in jih na dan pridelamo 3500+ >:D

Aja, pa niti 200 nas ni v skupini ;)

Jeebs ::

Cekr: Stay out of my family! Ne morš ti neki o men govort, če niti mene niti moje familije ne poznaš! Veš, včasih stvari niso tako rožnate kokr bi lohk ble!;((
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philips andorid tv - kateri predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
132733 (2536) gregyk
»

Adijo iPhone OS, naj živi iOS

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
189369 (8499) techfreak :)

Navijanje Bartona 2500+

Oddelek: Navijanje
5739 (721) TribesMan
»

Slo-tech Seti-team

Oddelek: Slo-Tech
201812 (1529) zile
»

Na koliko navit PIII 600?

Oddelek: Navijanje
8924 (835) TribesMan

Več podobnih tem