» »

corel10

corel10

full ::

A že kdo dela s korlom 10? Me zanima, če ma kakšne težave z njim. Recimo s fonti, al pa še kaj druzga. Men pri kopiranju teksta vrže v drug font. :D
Kak pametn nasvet, pa ne tazga da naj delam u ilustratorju, so korla kupl u službi. Thanks!

OrlyTM ::

Hja ... Corel 10 je spet ena izmed Corelovih cvetk. Žužkov tok, da cela doza pipsa nebi zalegla. Novi C10 ima eno "funkcijo", ko avtomatsko preklaplja jezik tipkovnice ... mucho na živce in zelo moteče.

Poglej pod Tools/Options/Workspace/Text ... maš eno opcijo Auto-Keyboard Switching ... to odpravi da sam preklaplja .. sam pol pa pridejo drugi problemi. V glavnem, če imaš možnost, še uporabljaj 9ko. Jaz sem žal že preconvertal skor vse fajle in ne grem več nazaj, pa bi šel z veseljem.


aja, na corel.com majo tud en service pack.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

zgleda da nisem edini, ki se je na hitro znebil "novega" corela 10... še kar nekaj service packov bo potrebno narest, preden bom končno sprejel to verzijo.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OrlyTM ::

Hja .. sam ta service pack res malo omili zadevo, enih par takih očitnih in zelo motečih žužkov odprav. A vama tudi pušča smeti po predlogi ? Ctrl+w je zelo pogosta kombinacija :(

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

Orly: tako globoko v buge se nisem poglebljal, ker sem dotično zadevo reinstaliral po nekaj minutah uporabe... :8):)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OrlyTM ::

Pravilna odločitev :)) Mene pa vedno žene sla po nečem novem ... pač, tak sem :)


Trenutno laufam XP-RC1 ... ;)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

sanmix ::

Jw+es mam pol pa vecjo sreco k pamet... Ce je res kar praute.... Skratka 10-ke ne morem zinstalirat!8-) Pol lahko recem "I am lucki boy"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows XP sp1a] Kateri firewall za računalniškega analfabeta?

Oddelek: Programska oprema
161125 (932) PlayTheGame
»

Win2k in mala težavica

Oddelek: Programska oprema
191329 (1115) andrej
»

COREL 10-majhna napaka al pa ne vem kaj

Oddelek: Pomoč in nasveti
81173 (1028) Lunik
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
584996 (4138) andrej
»

Windows 2000 search in šumniki

Oddelek: Programska oprema
61278 (1190) OrlyTM

Več podobnih tem