» »

Bližnjice na tipkovnici

Bližnjice na tipkovnici

Microsoft - Verjetno se vam je že kdaj pripetilo, da ste izgubili miš ali pa da ta ni delala. Ob takem slučaju se je pač potrebno znajti samo s tipkovnico. V pomoč vam bo tale spisek večine bližnjic, ki so dosegljive s tipkovnico.

5 komentarjev

Ziga Dolhar ::




Mate, kaj pa, ko ti crkne tipkalo?




Si že bil v situaciji, ko si moral HITRO oddati neko (pa čeprav kratko) sporočilo, pa ti je tipkovnica crknila. Jaz sem... sem se znašel in uporabil oni 'keymap', tako nekako se je imenoval... v WinXP je on-screen keyboard.




Ampak... to je muka!


Sumo ::

Drugace pa lahko tudi instaleras pripomocke za invalide, kjer potem keypad deluje kot miska...

Mate ::

Ja, LordNinja iznajdljivost more bit :P.

To novico sm objavu zato, ker se zelo velik folka pocuti TOTALNO zgubljenga, ce nima misi, pa ceprov se da vse narest samo s tipkovnco.

Ziga Dolhar ::

Hihi :D Jaz sem se svojih prvih korakov upravljanja Oken preko tipkala učil iz Helpa na Windowsih 3.0. Za 3.1 sem mel premalo rama... vsaj tako je moj takratni računalniški guru govoril :]

Veš, čemu bi moral danes v šolah pri urah informatike posvetiti vsaj 2 uri? DOSu. Mala zmogljiva žverca, ki se jo nemalo ljudi preprosto boji.

Morda predlog za anketo -- Kako dobro poznate/obvladate DOS? Zelo Dobro / Dobro / Srednje / Slabo (beri: CD igre, cd prince, prince :]) / Nič sploh :] / Kaj je to?

BigFoot ::

hehe DOS rules :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem Chrombook

Oddelek: Kaj kupiti
71099 (935) noob96
»

Boot računalnika s tipkovnico

Oddelek: Strojna oprema
192069 (1397) urby6300
»

c++ naloge

Oddelek: Programiranje
92781 (2405) l0g1t3ch
»

Software za prižiganje in ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
183049 (2208) clemense
»

Pomoč in predlogi pri prevodu Firefox 5 Minute Challenge

Oddelek: Izdelava spletišč
71874 (1769) M.B.

Več podobnih tem