» »

Novi Napster

Novi Napster

Napster - Napster je končno predstavil načrte za prihodnost širši javnosti. Res škoda za toliko truda, saj bo le malo ljudi uporabljalo pay-ware storitev, ker je na voljo veliko drugih programčkov in storitev, ki so zastonj.

Še par povezav:

15 komentarjev

||_^_|| ::

brezveze...

wolfy ::

ej dej nej en pove za kak dober progi ala napster k jest mam win mx pa mi je u ibr bedn!!!>:D

pivmik ::

..bedarija

wolfy: uporabi KaZaA najboljša stvar, najdeš največ stvari, poleg ton MP3jev tudi cele videospote, epizode seinfeld, futurama simpsons,..... cele filme, VSE!
Edina bala je da podpira pri MP3jih samo bitrate 128 ampak najdeš pa vse.
http://www.kazaa.com

_Mortal_ ::

Kaza je dobr program ampak alternativa pa pride tud BEARSHARE

darh ::

hm.. jest uporabljam AudioGalaxy... je ful uredu.. samo mogoce je narobe to, da ponuja občutno premalo opcij in je dokaj neroden za advanced userja ;)

bo treba tole kaazo probat...

Ziga Dolhar ::

JAz bom pa najprej na ADSL počakal :-)

ABX ::

Jaz pa si bom raje eno zapel.

marvin42 ::

berem ta Napster FAQ.... ok, vse v redu, ampak zadnje vprašanje in odgovor sta pa krneki... neko musko si boš lahko potegnu na računalnik, ne boš pa mogu jo predvajat v portable playerjih? To je tko kot če bi si kupu glasbeni CD, ki bi ga lahko poslušal doma in pri sosedu, ne bi ga pa mogu v svojem avtu in pa pri svoji sestrični.

Justy ::

Kdor ne uporablja kazaa-e ne ve kaj zamuja...;)

rasta ::

Kaj je pa z morpheusom?

darh ::

počasen & neč ne najde...

attackiko ::

Ce prov razumem sta Kazaa in Morpheus itak na istem omrezju. In vsaj na Morpheusu ni videt, da bi blo kej omejen na 128kbps. Res pa je da so ponavadi najbolj razsirjene verzije narejene z Xingovim encoderjem. Glede filmov je pa tud bolj porazno.. hitrosti pod 1kb/s nekak niso spodobne.. vsi sam jemljejo, noben ne deli.

BendeR ::

Kaj pa Gnotella.Jaz jo uporabljam in mi je osebno zelo všeč.Zraven tega pa seveda še Audiogalaxy,winmx,...

wolfy ::

picnik hvala za nasvet bom upostevu!!!
8-)

Sfinga ::

Picnik se popolnoma strinjam, škoda je le, da so ji dnevi šteti (ista usoda kot Napster).
Lahko pa boš z Morpheusom nadaljeval tam, kjer boš v Kazi nehala (kompatibilnost failov).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napster umrl

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142272 (2272) FireSnake
»

Začetek konca MP3

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
102266 (2266) ZanzeK_001
»

NAPSTER

Oddelek: Loža
221756 (1491) ABX
»

MP3....Napster gone...alternative?

Oddelek: Omrežja in internet
182227 (1974) [SpydeR]
»

Napster!!

Oddelek: Omrežja in internet
151926 (1472) element

Več podobnih tem