» »

NAPSTER

NAPSTER

||_^_|| ::

Kokr vidm filtrirajo že skor use bolše&popularne komade tko da se skor nč več ne dobi. Pol bo pa še za plačat?:)) Me prou zanima kok cajta bo še živ...

abcde7 ::

jest pravm da ga kmal ne bo več, skoz manj je komadov, kr izginajo!

Elemen_T ::

Živ bo še, vendar le s komadi za katere bodo imeli avtorske pravice do objave. - teh bo pa vse manj.
Saj imaš Gnutello...

Administrator ::

Probi z WinMX je ful bols pa vec najde.>:D

Freak ::

škoda pa tok dobr program je bil

Lunik ::

jest sm tut čisto obupan. nekje sem prebral, da filtri ne iščejo 1.6 miljona naslovov... :(( Sicer sem nekaj probaval z winmx, pa nisem bil najbolj zadovoljen v najboljših časih si na napsterju dobil vse. zdaj pa...
probat moram še gnutello. upam da bo boljša...

A.J. ::

Jst sm glih učeri napsterja zamenu za iMesh. Ma tud pavzo, tko de lahko drug dan isti komad al pa film,program.......dol nalagaš.

lordgreg ::

poglejte... vsi vam priporočajo WinMX... poskusite z donwloadanjem najnovejše verzije!!! www.winmx.com

Ljubavnik ::

Jap napster simply sux, nc vec se ne da dobit, z malo srece se kej, sicr pa hrvasko muzko se pa se da dobit yeeeees :D
Mr. LoverBoi

Monster ::

napster je v kurci konc je z njim.. pejd gledat na www.eMP3finder.com kr nor page
Ka zaboga...

boha ::

ma kakšen winmx neki... zadeva se še zmeraj konekta na napster serverje in na neke svoje, ki so podn...
edino vmesnik je boljši (kot napsterjev), vse ostalo je isto...

Avenger ::

Mah, Napster je še vedno lepo aktualen, kar pa ne velja za njegove serverje. Ker obstajajo torej tudi drugi serverji, rabmo samo Napster do verzije 2.0 beta 7 (ker so v naslednjih manjši problemi) pa Napigator - program, ki najde serverje. Dobite ga na www.napigator.com. Inštalacija je neboleča, najt je treba le še ne prepoln server in ko prideš gor, si zmagu. Ni filtrov, je pa tam nekde okol za 4-5 giga muzke.8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

||_^_|| ::

iMESH je kr hud, sam morš met kabl da je ql

btw, kje se gnutella dobi?

blank3_ ::

Kaj pa Morpheous?

V trenutku pisanja je skupi 140000 ljudi in 48865 GB na voljo. Men se zdi kr kul, sam bodo itak vse te servise lepo pocas zaprl...:( Shade.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

||_^_|| ::

uuuu, tale morpheus je pa über alles varjanta ej!! kej tazga bi že napster mogu met! stvar se poveže na več userjev z enakim komadom in od usazga mau dol vleče tko da maš skos max. prenos! SEKA!

teac ::

Oooo šit... samo ta morpheus pa res seka!!!! Pi*da, da ni nihče za njega že prej povedal!!!!!

Thank you blank3_!!!!

ABX ::

Tudi Kazza je zanimiva


www.kazza.com
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ABX ::

Ta Morpheus ni nič drugo kot kazza z drugim imenom. Vmesnik je identičen, celo med setupom skače ven ime kazaa.

Koj kurac je fora !!??
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jeti ::

www.audiogalaxy.com

to je tut dobra zadeva.
najbolj mi je všeč, da če komada trenutno ni na voljo, ti sam rečeš, da ga hočeš in potem, ko se bo pojavilnekdo, ki bo ta komad imel, ti ga bo začelo pošiljat.

seveda omogoče tudi nadaljevanje prekinjenih prenosov.

edina slabost (za zdaj, kar sem opazil) je, da ne moreš poslušati komada medtem ko se downloada.

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

kn3z007 ::

Drugače pa je zelo dober program tudi Aimster. Je zelo podoben napsterju pa še zelo veliko muzike se da dobiti. poleg tega lahko dela še z napsterjem.

www.aimster.com.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

teac ::

Hja, samo Aimster je tožen...tako da...se bo zgodlo podobno kot z Napsterom!!!

kn3z007 ::

Če se ne motim je server nekje v Aziji tako, da je njim čisto vseeno kaj pravijo čez lužo. Saj jim nič ne morejo. razen če bojo z tomahawkom server sesuli.:D:D
Lp
kn3z007

www.geneza.com

ABX ::

Mah najbolše je uskladit napster pa kazza. Napster za manj znane komade, za katere nobeden ne sere. Kazza pa za bolj znane.

Za vsak napster ki umre se jih rodi 3 :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napster umrl

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142273 (2273) FireSnake
»

Napster

Oddelek: Omrežja in internet
171519 (1312) zlickon
»

napster? gnutella? Ican? ...

Oddelek: Omrežja in internet
141266 (1034) 3LeR.
»

Napster!!

Oddelek: Omrežja in internet
151927 (1473) element
»

Alternativa NAPSTERja!?

Oddelek: Loža
191472 (1126) Putimir

Več podobnih tem