» »

Teacov 24-kratnik

Teacov 24-kratnik

CDRLabs - Na res zelo dobri strani, kjer najdemo karkoli povezanega z zapisovanjem na zapisljive zgoščenke, CDR Labs, so stestirali novega štiriindvajsetkratnika od Teaca. Izgleda, da bo ta model nekako ponovil tisto slavo modela CD-R58S, zaslovelega pred dvema letoma, saj je dobil visoko oceno 9/10. Je robusten, hiter, zanesljiv, zmore pisati s polno hitrostjo na skoraj vse medije, ter ima kvalitetne programe v paketu. Sicer se oblika Teacovih pečk ni spremenila že mnogo let (kar lahko zaradi učinkovitosti štejemo tudi kot pozitivno), a izgled ni vse. Sicer pa enota ni pravi 24x zapisovalni dirkač, saj začne zapisovanje pri 16x hitrosti, v povprečju piše z 22,5x. Kliknite na ta naslov ter si test preberite, saj je kvaliteten, poučen ter obsežen.

6 komentarjev

Han ::

Grrr, ne mi z zgoščenikami, ker tu ni nič zgoščenega. Pa CD-R58S je star že tri leta in še vedno dela prav fino. :D

Sicer pa prav vsaka 24x pečka začne pisanje pri 16x in potem povečuje hitrost...

CANSER ::

Skoraj vse :) Yamaha CRW3200 zacne pisat z 18x in do 14' pospesi na 24x!

Tomi ::

No, jaz imam doma nekaj časa ta model, in sem zelo zadovoljen, ker mi še ni sesul CD-ja, in nasploh deluje hitro in robustno..

tonic ::

pečka je zakon; prazne cedeje, ki dovoljujejo npr: max 16x pisanje,lahko pečem z 24x pa ga ne skuri - ostali cederomi nimajo problema z branjem; glasbene cedeje ripa s svetlobno huitrostjo napram drugim; XPji ga normalno prepoznajo (tako da lahko fajle namečeš direkt na cede); glassbeni cede speče s 24x hitrosjo, pa ga starejši avtoradio normalno bere; ...

pečka je carska, firma TEAC pa zakon!!!

kupil sem ga za 31.12 lani v megahitu za cca 43k SIT (http://www.megahit.si/ceniki/hdd.htm)

lp

bf4ed ::

Drugo kak Teac niti ne pogledam ker so najboljši.

Filo ::

ja sam se pa zgodi da kašen TEAC cd-r ne vem zakaj, noče brati navadnih cd-jev. Namreč tak problem je doživel en prijatle pa smo cd-r kmen prišli testerat ( med tem sem še zapekel 10 cdjev tako da sem nakoncu lahko vsaj rekel da važen da snema:D) in isto ni hotel brati ne lastnih svojih zapečenih cd-jev (he he) kaj šele kašne druge. NI Hotel kot mula ki se ne premakne!!;((:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD-ROM

Oddelek: Kaj kupiti
211993 (1650) pia
»

Kater CDRW - LG 8400B/LiteOn 48x/Teac W540E

Oddelek: Kaj kupiti
201611 (1349) TheJack
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605566 (4559) ender
»

Kateri pekač kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
351842 (1394) Dami

Več podobnih tem