» »

Bi svojo tipkovnico nekam vrgli?

Bi svojo tipkovnico nekam vrgli?

Vnunet - Priznajte, da se vam je že kdaj zgodilo, da bi tipkovnico vašega računalnika v napadu jeze nekam vrgli. Če se vam ni, potem imate močne živce, drugače pa ste vabljeni na tekmovanje. In sicer, za kaj gre?
V Moskvi so priredili prvo tekmovanje v metanju tipkovnic. Pravila so narekovala, da je potrebno dotično vhodno napravo vreči z rokami, brez obratov telesa.
Poleg tega naj bi pojavil še en "šport", in sicer brcanje miške. Tu pravili zapovedujejo ravno pot glodalca. Pa naj še kdo reče, da ljudje niso neumni.
Informacije so najprej našli Vnunetovci.

Kaže, da preveč vodke škodi..

8 komentarjev

tha_man ::

Imam enga frenda, ki je v navalu jeze tipkovnico prelomu na pol. Še dobro da je štromar, jo je pol kar malo zlotal nazaj pa je spet delala :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Jeebs ::

Hehe, kaj če bi na S-T naredil tekmovanje, kdo najbolj duhovito razbije 'svoj' računalnik? :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Mikrohard ::

Da bi tipkovnico nekam vrgel mi še ni prišlo na misel [:\] Sicer sem pa že imel željo vreči monitor skozi okno :P

the_unborn ::

glih dons sem neki pizdaril, je skor letela nekam vkljucno s kisto;((

the_unborn ::

2 tipkovnici sta tudi koncali zivljenje po mojih izgubah v mortal kombatu pred leti

AtaStrumf ::

V času commodorjev so pa Joystick-i letal po tleh in smo jih pol nazaj lotal. Takrat je tipkovnica bil računalnik, zato kaj takega ni prišlo v poštev:D, pol smo se pa nad Joystick-i znašal.

minmax ::

Met diska je že dolgo uveljavljen šport... :)

||_^_|| ::

Ata: jst sm enkrat 2 kasete za komodorja razbil:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt3 tekmovanje v Lj.

Oddelek: Igre
81210 (975) Buggy
»

Pro Evolution Soccer 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
899646 (5891) Rotaidal
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123162 (15067) frenk
»

Prijave na NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte so odprte (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
967490 (4577) Road Runner
»

NEST.2004 se je zaključil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
895572 (5472) WarMaker

Več podobnih tem