» »

Jaz se ne grem več!!

Jaz se ne grem več!!

Boško ::

To, da nimam sreče z računalnikom, ste vrjetno že opazl! Ampak kaj takega!! Ko sem dubu nazaj svoj BIOS čip, ki mi ga je VASKO strokovno flashal, pa mi je začel disk dobesedno cvilt in škripat!!! In to dela vsak disk ki ga priklopim na mojo plato (MSI K7T Turbo LE)!!! Kaj je slučajno v biosu kakšna funkcija, ki jo je potrebno isklopt al je kaj narobe s ploščo?

Probal sem s tremi diski in vsi so enako ''ružl''

Diski: IBM 20G, IBM 2.1G in Maxtor mislim da tud 20G

Čakam na vaše ideje in rešitve, ker drugače ka bom *** čez balkon!!!

L.p.

cyber ::

kdaj ti prične cvilit ko se winsi naložijo al že prej cvili ,med samim nalaganjem,mal opiš.

Boško ::

Ko bere, al pa ka sem formatiru disk, ko sem hotu videt, če cviljo le določene glave... skratka cvil ko bera ali piše! trenutno mam moj disk v bratovem računalu in dela čist bp!

morphling1 ::

Meni je tudi disk zacel cvilit ,potem sem pa malo precekiral kable in opazil , da se je na ostrem robu ohisja kabel malo olupil , ko sem zamenjal kabel disk spet dela lepo in tiho.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

msmiha ::

Vrjetno je res kriv kabel al pa ni z BIOSom kaj vredi.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Boško ::

Čisto vseeno je kater disk dam ma keterikol kabel (ATA 100 oz Standardni) in na kateri priključek na plati. NI RAZLIKE

Ga je Vasko sigurno 100% zrihtal, pa še jasz sem ga flashu s zadno verzijo.

cyber ::

če praviš da ti disk piska,pol res najprej preveri kable.kaj če pa ti plata piska,si siguren da je disk, tisti ki piska, če praviš da zamenjaš diske pa ista stvar,diski so po mojem vredi.
Po mojem ti plata nekaj sporoča,da nekaj ni vredi.
Saj pr men je že tud piskalo ker sem imel preveliko voltažo nastavlejno sam sem zadevo rešil sam speaker sem izklopil pa več ni piskalo.

Boško ::

Sigurno so diski!! Preverjeno!

cyber ::

kaj pa driverji so vsi poštimani poskusi za vsako stvar najnovejše, via driverji pa te stvari.

Boško ::

joj kaki kramp sem jaz!!!!:O Sem odkril napako! Kaj sem pa zajebu pa rej ne povem!! Vi pa tud ne bote uganl!!

Sam nisem si mislu da bodo posledice čisto na drugem koncu.

Jebiga, se zgodi! Tud najboljšim:D

Binji ::

Povej vseeno. Prvo zato, da se bom smejal, pol pa se za to, da bom jst to popravil, ce se mi zgodi.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Boško ::

Mah, HD diodo sem po pomoti ob trenutku nezbranosti, raztresenosti in ne vem česa še vklopu na HD- in spiker- pina (kontakta), pol je pa to delal kar je delal!:\

Pa ne se smejat!! STROGO PREPOVEDANO!

Ajd, pa vseeno hvala za pomoč

morphling1 ::

Cool , se pravi da si imel namesto svetlobnega signala za delovanje diska , zvocnega :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LC6550GP - Piska (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605644 (4738) Pyr0Beast
»

Problem z zagonom

Oddelek: Strojna oprema
111144 (1086) 'FireSTORM'
»

prenosik ugasne po sekundi

Oddelek: Strojna oprema
92049 (1834) softwar66
»

Diski crkujejo kot za stavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
191772 (1275) dexter
»

Kako pripravit plato k delovanju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
381287 (992) zile

Več podobnih tem