» »

Microsoft Media Player 9 Series

Microsoft Media Player 9 Series

The Register - Redni užitkarji Windows Update-a ste verjetno zasledili možnost vunpotega (beta) 9. verzije Microsoftovega medijskega predvajalnika, ki je vključen v vsa Okna (v .Net serverjih manjka le ikonica :)). No, program, ki je vsaj zame postal pogojno uporaben v svoji 8. različici, pa v trebušasti devetki prinaša nemalo novih bonbončkov. Klik!

Tako boste oni, ki cenite umotvore današnjih glasbenikov, veseli vgrajenega servisa za nakup glasbe večjih založnikov; izboljšani so predvajalni kodeki, veliko sprememb pa je deležna koda, ki je odgovorna za predvajanje glasbe preko spleta. No, Media Player 9 bo na mojem strežniškem računalu vsekakor zelo uporaben substitut MM Jukeboxu.

Sedaj si grem pa ogledat postavko 'Streaming media server' v seznamu strežnikov tukajle...

10 komentarjev

CaqKa ::

meni ni to všeč da ko kontrole skrola da zraven še sliko veča manjša.. dočim kot se pa pri 8emki samo overlay komand naredi .. seveda govorim o fullscreen načinu in predvajanju videa

Dami ::

Niso mogl hudiča spacat not v SP1?? No, saj ni tak hudo tistih 10mb dol potegnat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

JLP ::

Ne morjo kr not u SP1 dajat tkole. Program je itak še zdej u beta stanju. Pa predn kej tacga pride u SP1 morjo tud mal bl potestirat zadevo ne pa kr toko not tlačt.

Drgač pa ne vem kdo bi sploh to uporablov. Program je grd pa bloatast. Pa še kr Ogg Vorbisa ne podpira. Pa tud dekoder za MP3je je bl kt ne švoh. Ni bolga kukr pa kak Winamp Classic + Zoom Player/BSPlayer.
Live long and prosper!

Dami ::

Ups, sn spregledal tist beta v oklepaju:8)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

jc ::

Men se zdi pa ful glup. Divx-ov ne more predvajat oz. crkne pa reče da nej pošlem na microsoft report, pol un info center sploh ne dela dobr, da ne omenjam počasnosti programa. upam da bo v pravi verziji to vse porihtano

mspiller ::

Ja men se tut sesuva v nulo. Pa zadeva se je instaliralga cez ta starega, tako da ne morem vec do ta starega WMP... Too much...

lp, Matej

jc ::

Odstraniš ga z system-restore v Xp in Me, ter uninstaliras v vseh ostalih

Ziga Dolhar ::

lol -- meni dela bp :)) Čudež :]

andrej ::

meni je tudi delal ql. pa se bistveno manj CPU-je je porabi pri predvajanju kot 8. me pa tudi full moti tista finta pri full screanu. grr.

CaqKa ::

pa pravzaprav je tale beta še zelo delujoča glede na prejšne leake... pri katerih sem pa res popi..... :)
ma ja.. to z full screenom bi lahko popravli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol Box-a Media Center

Oddelek: Omrežja in internet
206492 (3386) moat
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115049 (3222) Robert1
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
313943 (3389) Davidenko
»

Slovenski media player v XP

Oddelek: Programska oprema
92365 (2224) neoto

Več podobnih tem