» »

Naš novi server ali Essedi so carji!

1
2
»

Sergio ::

Diski so Seagate ST19171WC Cheetah 9.1 GB in podpirajo USCSI protokol. Še nikoli uporabljeni, popolnoma novi iz mojega stališča - drugače pa narejeni leta 1998. Pregledani bodo za bad blocke (beri: izveden bo LL format nad vsakim). Garancije žal ni, ker bi uveljava le-te zahtevala pošiljanje v USA in nazaj. Cena - 25.000 SIT po komadu.

b4d ::

Aleluja, bog obstaja, al je imeu prste vmes Buda??? Slo-tech rulez in take stvari bi mogle prit iz Slovenije, da ne konča kot Mađarovič v Črni Gori...

MadMax ::

Ja, slava jim!!!

Nekaj mi pa vseeno ni jasno:
A so premalo donirali, ali pa se v donator pejđ vpisujejo le darovalci financnih sredstev???

MaverickT ::

Če se ne motim bo za ohišje, ki ga potrebujejo treba zbrati nekaj čez 140k.

Klemenn ::

jaz za svoj comp ne bi dubu tolk!

BaRtMaN ::

DEBEST! :D

Jeebs ::

Brez besed sm! Dejte mi naslov tega folka, da jih grem na rit kušnit! Carji so! No ja, takoj za Slo-Tech! A ja, Sergio, glih zdej ne smeš bit tiho! Kva, kar je res je res, slovenske štacune so ble take pizde, da niso dale niti tolarja, pol pa dobimo od Italjanov! YES!:D :D :D :D :D

cahahopie ::

Slovenske firme premalo zaupajo takšnemu oglaševanju, pa tudi srečujejo se z vsesplošno finančno krizo. Kriv pa je predvsem Rop z svojim idiotizmom (veste kolk sraja je nardil, ko je šel spreminjat DDV?). Italijanom, ki imajo že dovolj velik trg v Italiji se jim širjenje na slovenski trg splača, ker imajo dovolj keša...

BoO ::

Hvala, Essedi!

Upam, da so slovenski (vele)trgovci sedaj zbudili.

Za ohišje pa probajte vprašati tu. Ne vem če bo kaj, samo ugibam; v eni izmed revij sem videl reklamo.

chucki ::

jst kupujem robo tam kjr sem doma! zarad tega če je kaj narobe mi takoj zamenjajo!

Trdi ::

Dobr, ma če bi dobu 2 procesorja namesto enega in 19 diskov, bi vzel tud v tujini, a ne? Zamenjaš 1,2,3 pa spet laufa. Sploh če bi dobil zastonj...:)

mrTwelveTrees ::


zakaj rabite pa 19 diskov..... hehe brez veze :

eden je čist zadost
:)

dex ::

samo na tvojmu compu ne dela 30 ljudov naenkrat
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup serverja.

Oddelek: Pomoč in nasveti
352153 (1501) DaDek
»

Slo-Tech strežnik™ (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
624338 (2942) tx-z
»

Naš novi server ali Essedi so carji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
624772 (4772) tha_man
»

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Oddelek: Loža
382513 (1262) Thrivial
»

Kaj je bilo narobe?

Oddelek: Slo-Tech
331645 (1296) darh

Več podobnih tem