» »

HELP ME !!! Sestavljanka ;)

HELP ME !!! Sestavljanka ;)

badboy ::

danes sem se le spravil skup dajat PC

mam pa abit kt7a, 1000Thunderbird in 265Ramcka.

ampak se mi je zastekal koj na zacetku ;)

ne spravim napajalnika v pogon.

na plati je samo en prikljucek za napajalnik in kabel sem pravilno vstavil, ali je se kaj potrebno za poskusni zagon ??? graficno sem dal se not, a rabim tudi disK ?

mogoce res rabim disk ;)





pol je pa se en problem pri konektrojih za kontrolne lucke in reset. Imam ohisje 230W atx in ima zadaj tipko 1/0 - vkolp / izklop spredaj pa samo reset tipko.

sedaj pa ne vem kam vtakniti kabel na kerem pise Remote SW ??? A je to isto kot Reset SW ??

hvala






p.s.
pri tej priloznosti se se opravicujem moderatorju za tisti mali oglas s katerim sem si prisluzil "Gnoj". Se ne bo ponovilo vec !!!!
info@badboy.bihosting.com

miranpozar ::

Kako ne spraviš napajalnika v pogon?
Da vidiš, če zadeva zalaufa, ne rabiš diska.
Na napajalcu (zadaj) mora biti stikalo na 1 vedno, seveda! Spredaj pa imaš verjetno tipko za vklop/izklop, ki jo priklopiš na plato v pravi konektor (power SW ali kaj podobnega).
Remote SW ni isto kot Reset!

cyber ::

aja napajalnika nimaš kaj prčkat saj je itak vse nastavljeno že tovarniško kar se tiče stikal od zadaj kabel pa ti itak paše samo v eno luknjo.
plata pa konektorji saj imaš lepo vse v knjigi od plate mal poglej kak morjao bit obrnjeni kje more bit plus kje minus pa nimaš kaj zgrešit saj je narisano ,na plati pa tud piše ,konektorji so pa označeni če jih pravilno ne obrneš comp sploh ne trzne se pravi da se niti ne prižge.

ABX ::

Izvijač v roke pa lepo začni šarit po pinih. Ena parica bo že pravilna in Pc se bo prižgal.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

badboy ::

hvala vam vsem

sem pa mislil da bom p*pizdil ko sem videl da je v skatli se original knjigca z navodili.

jst sm se pa mucil s tistimi kopiranimi slabo vidnimi slovenskimi navodili.


je pa vseeno se en problem


ne najde mi cdromov

imam pa teac 40 in pa philips cdRW pa sem probal vse kombinacije kablom, pini so prov nastimani master in slave, v biosu sem jih sicer nasel v win98 pa jih ni.

???????


thanks !!!


info@badboy.bihosting.com

cyber ::

verjeten so kabli krivi,kaj pa plata kolk vodil ima ide tri štiri kolk,ima mogoče tud katero raid,kam si ju priklopil, če ima raid in si ju povezal preko raid pol ziher ne dela, malo povej bolj obširno, recimo si vklopil kable za napajanje,saj brez tega tud ne delajo.

VASkO ::

ce mas jih na RAID kontrolerju, moras naloziti gonilnike zanj, da bodo cd-romi vidni. se mi vsaj zdi

badboy ::

...nimam raida

stvar je taka, v winzih je zahteval namestitev ide kabla tega nisem mogel namestiti brez cd roma in cd rom ne brez ide kabla ;)

sedaj je vse OK ..seveda je slo nekaj cdjev pri kolegu za backup HDja in pa nova namestitev vse te sare .... kolk gre to casa to je neverjetno, prov sovrazim to. vcasih bi si moral clovek prav frej vzet ko se to spravlja delat.

lp
info@badboy.bihosting.com

Binji ::

Men je isto delalo, sem zacasno resil z nalozitvijo drajverjev za dos za cdrome, pol pa sm vseskup formatiral. Priporocam enako:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VASkO ::

tega pa glih ne razumem...

kako namestis programsko IDE kabel?:D

daj razlozi prosim

badboy ::

kabel je ze bil namescen toda hotu je met drajverje
info@badboy.bihosting.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjal ohišje zdej pa ne dela?

Oddelek: Pomoč in nasveti
261743 (1387) mkonci
»

Problem s strojno opremo oz. prikazom slike na monitorju

Oddelek: Strojna oprema
131119 (957) Azrael
»

486ka in priključitev CD-ROMa

Oddelek: Pomoč in nasveti
151090 (945) akulp
»

Serviser rač. opreme (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513302 (2455) Toni20
»

Koliko stvari ste že uničili?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411619 (1100) Tic

Več podobnih tem