» »

rezanje

rezanje

Neo32 ::

Am a mi kdo luhko pove kuko nej zrezem lukno v 2mm pleh spredej v kisti. Plisssssssss!!!:\

ChiefThunder ::

z vbodno žago, alpha z škarjami za pleh, pol pa na fino pobrusiš. lahko pa tud z bormašino pa nastavkom za brušenje, takim ta okroglim. semkaj pa semkaj. 8-)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

SkIDiver ::

Sam pazi da boš bormašino mal ohladu, če boš z njo delu. Jz sm eno sjebu k je kondenzator poču k sm jo preveč dolg časa gonu.

Bungee- ::

Pa ce ze delas z bormasino, potem namazi obdelovanca z oljem, tako da ne bos skuril zage. 8-) Kar mal gor polij, tako se zaga malcek hladi, pa se opilki ti ne letijo cist vse povsod :)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

msmiha ::

Jaz sem jo kar z električno vbodno žago vun zrezal 2 lukni. Še boljše pa je če si kupiš krono, ki se da na pormašino in tako ven zrežeš lepo okroglo luknjo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Cwetto ::

no jaz sem lepo izrezal ven z vbodno žago 1 mm pleh. Ratalo je zelo lepo, samo fejst sem pricvingal zadevo na mizo.

tejo ::

Jest sem pa naredil luknjo kar s ročno žago.

Cwetto ::

ja, z ročno žago že, vendar verjetno ni tako lepo ratalo, si mogu velik brust. Vbodna pa ima takšno hitrost, da naknadno brušenje skoraj ni potrebno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

peč na drva za centralno in zraven nje cisterna za kurilca

Oddelek: Loža
255610 (4853) antrim
»

Vbodna zaga !

Oddelek: Pomoč in nasveti
6801 (740) Cranchi
»

V ohišje bi izrezal luknjo za pleksi...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341844 (1385) simonchelo
»

Kako najlazje zrezem luknjo na ohisju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71246 (1053) Blup
»

Modifikacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172082 (1624) webcreator

Več podobnih tem