» »

Priprave na LAN

Priprave na LAN

Slo-Tech - Danes ni in ne bo nič novic, saj so priprave na LAN v polnem zagonu. Že od jutra naprej postavljamo prizorišče in urejamo do sedaj največji Slo-Tech dogodek. Prijavljenih je 110 ljudi z računalniki, zaradi pomanjkanja elektrike in premalo močnih varovalk, pa smo se odločili, da ne bomo sprejemali nikogar, ki ni bil do tega trenutka prijavljen. Oziroma, do sedaj neprijavljene bomo sprejeli, le če bo še kaj prostora in dovolj električne energije. Še nekaj slik s prizorišča:

17 komentarjev

Jaka83 ::

Ko sem se prijavljal preko te strani, mi je ob pritisku na POŠLJI (ali karkoli za končat prijavo) zaprlo okno od Mozille. Zanima me, če sem bil prijavljen in kje lahko to preverim? A ste tolk dobre dušce in mi prosim poveste.

PS: Če je kakšen Ljubljančan ali dva brez prevoza, lahko peljem, ker sem drugače sam v avtomobilu. Prostor bo za dva in največ tri osebe z računalniki. Avto je Renault Scenic, tako da to ne bo ovira. E-mail me on jjese20@siol.net for information.

LP
Jaka

Dami ::

Jaz sem se prijavil že v pondelk samo sem napisal da bom vse 3 dni. Prišel bom pa šele v soboto zjutraj. Upam da me ne boste pustil na cesti. Bom pajotu rek nej mi plac rezervira hehe.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tody ::

POSEBNO OPOZORILO PROSIMO ČE PRINESETE S SEBOJ ELEKTRIČNE PODALJŠE V ČIM VEČJEM ŠTEVILU (tud switchow se ne bodo branil:)

ali3n ::

Upam da ti dve fotografiji ne predstavljata realne velikosti dvorane! :D

Se vidmo dol...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

Hehe, dvorana je dovolj velika za Sergiovo kišto in celo za Sergia, pa kako ne bi bila za enega vesoljca ;). No, dva v bistvu ;).

alien-w: Gnilemu reci naj grdo gleda ;).

morphling1 ::

Komaj čakam, da pridem jutri zvečer direkt iz šihta. Ok back to workshop to finish my new shroud and case :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tic ::

Danse sem dokončal nekako mojo kišto... Sam me bo kr sram kako je glasna... :\
persona civitas ;>

ali3n ::

Očitno je NEST povzročil mrzlično modificiranje slovenskih mlinčkov! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

morphling1 ::

Ampak res neverjetno, tega svet še ni videl :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

ali3n ::

Svet morda, Slovenija pa sigurno ne!:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tic ::

Res je. :))
persona civitas ;>

Jaka83 ::

A noben ne ve, kje lahko pogledaš, če si prijavljen, ker men se je tista registracija zdela sumljiva. Sej če spet odprem tisto stran za prijavo je že vse izpolnjeno, samo ne vem, če je prijava šla skoz.

No, kakorkoli že, jaz pridem v petek in bom po vsej verjetnosti do nedelje. Pol se morm pa v ponedeljek odpelat v Benetke na letališče. :( - DON'T ASK!

Zgleda, da noben ni zainteresiran za prevoz. Bom šel pa sam, če me noben ne mara. :))

Gandalfar ::

Ce vidis, potem, ko si se prijavil .. in se se enkrat poskusis prijavit in vidis, da so tvoji podatki ze vpisani - pomeni, da si se prijavil (ker imamo l33t prijavo)

Jaka83 ::

@ Gandalfar:
Hvala za pojasnilo. Se mi je zdelo, da bo dobro, samo malo čudno je zgledalo, ko se je stran kar zaprla z browserjem vred po potrditvi prijave. :))

Bevcan ::

Kaj pa če s sabo prinesem agregat. :D Mislm res bedno, lahko bi prej povedal da obstaja ta nevarnost. ;(

mrTwelveTrees ::

bo pa prav zanimivo vidit števe za elektriko, kako se bo vrtelllllllllllll...

upirna ::

110 * minimalno 300 W = 33000 W. Pol pa še monitorji, pa projektorji.... Bo treba še kakšno elektrarno postvat. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rock Am Ring Festival - prenočišče

Oddelek: Loža
83157 (2823) Marilyn
»

Na Pwn2Own 2011 v prvih urah padla Safari in IE

Oddelek: Novice / Brskalniki
3913236 (10214) ABX
»

Afera Lipa German style: 19 mrtvih, 300 ranjenih

Oddelek: Problemi človeštva
463879 (2807) Lion29
»

Kako je potekal največji rop diamantov

Oddelek: Novice / Varnost
348293 (4588) Genetic
»

Nest.2007 (III) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
839025 (5701) Urajmal

Več podobnih tem