» »

Mobilna eMule

Mobilna eMule

Slo-Tech - Program za p2p izmenjavo datotek eMule bržčas poznamo vsi, zato ga ni potrebno predstavljati. No, razvijalci pa so šli še korak dlje in izdelali t.i. "mobilno mulo". Mobilna mula je javanski program, ki ga naložimo na gsm aparat, ki j2me aplikacije podpira. Ko imamo program nameščen, lahko z njim kjerkoli in kadarkoli preverjamo delovanje, prenose in ostalo naše eMule, ki jo imamo nameščeno doma na računalniku. Tako lahko z brhko deklino poležavate na toplem pesku na tropskem otoku in z enim očesom na mobilcu preverite, koliko vaših "rožic" je že vzcvetelo in koliko le-teh je še v fazi "cvetenja" [;)]. Uporabno? Preverite sami!

12 komentarjev

nicjasno ::

KUL! Kaj lahko mulo tudi remote ponovno zazenemo ko se sesuje?

Malinovc ::

Na mobitelu si mors skompajlat mulo za support for remote system menagement :D
Mah... upam da bo xMula kmal kej tajga mela...

flipflop ::

Neverjetno,ravno danes popoldne sem razmišljal,da bi lahko naredili web interface za mobilnike:))

Oblivion ::

Tudi mene je ze presinila ideja o tem, pa zdej je to vsaj za mulo poslihtano in se ne bo treba vec matrat ;)

BaRtMaN ::

Sweet! Zdej mam vsaj razlog za nakup j2me fončka.

mrTwelveTrees ::

najprej bo treba počakat da bojo te telefoni ki so zdaj v paketig cca. 60.000, da bojo 1 sit za 2 leti pogodbe... potem pa bo, za zdaj pa....

BaRtMaN ::

Še dobro, da se mi obvezna naročnina pri S!mobilu izteče šele maja nalednje leto potem. :) Čeprav je tale Siemens M55 hud.

Monster ::

folk zadeva ŠOPA... obvezno nalozte če lahk :)8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O
Ka zaboga...

bmandelj ::

Na nokii 7650 zadeva ne deluje, mi samo eno html kodo ven vrze.
mam pa mule 0.30 sicer mam web interface enablan ampak mogoce je kje se kaksna fora
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

V-i-p ::

bmandelj, saj na njihovi strani lepo piše, da na Nokii 7650 dela program če imaš software 3.12 ali višji (pogledaš tako, da pritisneš *#0000#). Drugače pa program res rula, lahko pauziraš prenose, prekinjaš, iščeš nove fajle, dodajaš v download, skratka, kot bi bil zraven, če se slučajno na tropskem otoku spomniš, da si pozabil dodati še eno ali dve "rožici" cvetet :D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

gumby ::

to... tole sem čakal celo življenje... stopetnajsti način upravljanja cvetličarne>:D

bmandelj ::

@V-i-p
sorry priznam res sem samo povrsno prebral (bom drugic bolj natancen),
anyway zadeva dela in je res ful hudo
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Emule/Siol modem-router težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
61948 (1912) Ursus

Predogled nedokončane video datoteke

Oddelek: Zvok in slika
51250 (1190) Senitel
»

Program eDonkey dokončno umrl

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
284555 (3033) Bistri007
»

Router D-Link DI-604 in eMule LowID

Oddelek: Omrežja in internet
91798 (1645) matias
»

moja emula ma zorro masko

Oddelek: Pomoč in nasveti
81065 (902) Child Of KoRn

Več podobnih tem