» »

fanjte - pomagajte - racunalnik

fanjte - pomagajte - racunalnik

klemen_ramoves ::

Pozdrav vsem!
Imam sicer stari racunalnik P 200 MX, plosca in ram ne vem katera sta...

Ko przgem racunalnik se mi "testira" ram, na zaslonu mi ne prikaze nicesar, tudi disk ne zacne delovati :(((

Imate kaksno idejo, kaj bi lahko bilo?
Hvalazen bi bil za vsak namik, idejo.

hvala
lp k.r.

zlickon ::

hm zgleda kot, da ti je šel disk, al pa so ti se windowsi sesul. Ob zagonu pritiskaj F8 mogoče te vrže v varni zagon - kakšne windowse maš?

zlickon ::

maš kaj navitega?

cyber ::

ja disk ker če ne bi imel sistema disk dela in bi ti napisal ni sistema,tko da je verjeten disk šel saj je pr men bilo enako ko sem ga skuru tud ram se je preštel pol pa tema no answer.

klemen_ramoves ::

Ziv!
Notri sem dal ze nov disk, vendar ista pesem. Zamenjal sem tudi RAM vendar ista pesem. Menjal sem tudi graficno...ista pesem

Masino przgem, ram se zlovda, potem pa mrtu crn ekran...1 od 20 pa rata, da zacne disk laufat potem pa tud sliko normalno pokaze in racunalnik dela :(((

ce bi bil disk bi mi vsaj na monitorju napisalo, da je sel disk??'

ce imas kdo se kaksno idejo, dobrodosel...(sej vem, da je star racunalnik sam starsi ga lahko vseno za word uporabljajo :) )

thnx in advance

lp klemen r.

||_^_|| ::

jst sm meu podobno stvar in kriv je biu kabl za napajanje diska. ček it aut

Koci ::

če gre diks, ponavadi na monitroju ne napiše ničesar, sm gelde na to,d a si ga zamenjal bo polj verjento res kaj narobe z napajanjem
Panta rei!!

EvilK|NG ::

Najprej probaj v biosu narest da ti bo najdu dusk in potem ga shrani.Če pa si že naredil to potem pa je res kaj drugega.:|
Play your Cards Right !

Yohan del Sud ::

Nekje maš švoh stik. Mogoče pri kablu za monitor. Fino ga not zabij. Preveri tudi ostali kableraj še posebej pri napajalniku. Če bi bil disk, bi ti to napisal, če bi bi ram ali grafična bi kaj piskalo.

iBojan ::

A si menjal hdd ;) A nisi potem morebit narobe kabel vtakno ;)) Malce banalno ampak tudi to se dogaja.

lp, _GeS_

_Mortal_ ::

Koci men ko je šel disk je pisal disk Failure in pol je sm stal zato jz mislim da ni disk
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

A.L.T. ::

liker, hehe, jup :)

jao!!! **** **** ***! kr v tri razlicne teme mi je dau poste, pa se to vse tri napacne! :):(
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Liker ::

A.L.T. a se nisi mal zmotu pr postu (čeprav jst mislm da so naši Admini krivi!!!!8-))

Okej nazaj k temi. Nedvoumno uničen napajalnik, v skrajnem primeru plata! Sem meu isti problem, včasih je delal, včasih ne. Sem zamenju napajalnik, pa je delal kot novo!
Za plato je pa možno edino da je šel IDE kontroler ( za vsak slučaj prever nastavitve za IDE primary kontroler v BIOSU), če pa ni šel (malo verjetno glede na to da je z drugim diskom isto), preveri še jumperje na diskih!
Lep Pozdrav

TheHijacker ::

Če gleš lahko v BIOS pritisni mislim da F6 ali pa F7, da si nastavi privzete nastavitve. Še prej pa poskusi resetirati BIOS s jumperjem. Mogoče se je zaciklal?
http://www.google.si

klemen_ramoves ::

thnx vsem!
bom danes popoldne zadevo probal!

ce deluje, bom kar na pivo povabil..

z biosom ne bom mogu dost delat, ker tud v bios ne morem pridet...prejt dobim black screen :)

thnx
lp klemen r.

NightHawk ::

dej povej ce si kej procesor vn dajou... pr men je blo isto pa sm ga dau vn pa fajn notr zabil (cudn se slisi:D) pol je pa delal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne gre namestiti Windowsa + ne zažene trenutnega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514028 (3194) MasterKiD
»

Poškodba računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
151028 (587) zantel
»

Star PC in kateri novi disk

Oddelek: Kaj kupiti
161846 (1665) lopov
»

računalnik se zažene potem pa tema-pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
321357 (1096) Meizu
»

Po zamenjavi cpu & NB coolerja se komp ne pržge

Oddelek: Pomoč in nasveti
401786 (1477) Klemzz

Več podobnih tem