» »

iBook G4

1
2
»

CaqKa ::

kje so pa novic moderaotriji...

undefined ::

> Sem mislu da upoštevamo pravila, ampak očitno za nekatere to ne velja.

LOL! Sam ne policije klicat, kst. Teh se pa bojim. ;)

> iKst, glavno, da mi vemo, kako in kaj :) Zato so pa takile, ki mislijo, da so pozrl vse, ce so mal plaval v x86 svetu, prav smesni z nasega gledisca :)

Smešen si pravzaprav ti, ko nič ne veš o x86 softwareu, da o hardwareu sploh govorimo ne. :)

> Me prav zanima, kako bi utemeljil dejstvo, da profiji veliko bolj uporabljajo procesorje, ki niso x86 in med vsemi MIPSi prednjacijo ravn PowerPCji :)

Kateri "profiji" pa so to? Mogoče bi lahko naštel nekaj znanih imen, ko jih toliko poznaš? :)

> - BTW: ker smo opazil, da ne znas brat IceMan - tole je bla izjava namenjena iKst....

Kje točno si to opazil? Mogoče tam, kjer sem ti zastavil vprašanja in na njih nisi znal odgovorit? Ali tam, kjer si, namesto da bi odgovoril na vprašanje, šel raje v osebni dvoboj? Ah, ti bogi kiber-fizikalc. ;)

> ne trudi se odgovarjat, ker te bom ignoriral.

Le kdo bi ti na takšno neumno izjavo verjel, ako ti tega do sedaj še malo ni uspelo? In grem stavit svoje premoženje, da ti tega spet ne bo. Pa nikar se me ne trudi na tako otročji način otresti, ker ti tud to ne bo uspelo. ;)

> Mislim, da bi se moral vsi poenotit glede tega. Mogoce bo potem svoje visenje (tip ma cez 4000 brezveznih postov) nodomestil s samomorom, ker ga bodo zapustili se tisti ljudje, ki so vsaj malo pripravljani debatrati z njim v internetu, pa zal kmalu ugotovijo, da iracionalnih argumentov IceMana ni mogoce spodbijati, saj vrednote nastajajo po njegovem dojemanju v njegovi glavi.

A to morda sodiš po sebi? Veš, ni dobro toliko o nekomu imet predsodkov, veš zakaj? Ker ponavadi ravno TI predsodki držijo za posameznika, ki jih vrže na plano. Vsak vrže ven le tisto, kar ima. Torej, jest bi se malo zamislil, če bi bil na tvojem mestu, ker taka priznanja, da razmišljaš o samomoru in da so te zapustili vsi prijatelji, ne sodijo ravno v tukajšnje komentarje. Mogoče bi lahko poskusil na forumu oddelek Problemi Človeštva, pa bi tam še dobil kakšen dober nasvet kako se spametovat in ne tukaj kvasit svoje umotvore. Ti bogi študentek. ;)

> Torej kd je za to, da ignoriramo od sedaj naprej IceMana? Jest sem za.

Ti kar bodi za. Ampak tud če si si za, ti tega ne bo uspelo. Garant, da ne.

Zdaj pa še kaj dopiši, ker bi se rad še malo nasmejal, tako kot sem se ti sedaj. Pa hvala, mimogrede. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple nadgradil iBooke

Oddelek: Novice / Procesorji
62608 (2608) Road Runner
»

iBook

Oddelek: Kaj kupiti
151622 (1441) jype
»

Hitrejši in cenejši eMaci (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
705364 (5364) Jebiveter
»

iBook G4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
516097 (6097) MitjaP
»

Ibook ali P4 prenosnik??

Oddelek: Kaj kupiti
111734 (1554) IceIceBaby

Več podobnih tem