» »

Še zmeaj mi rač. zmrzuje!!!!

Še zmeaj mi rač. zmrzuje!!!!

OldSkul ::

Zdaj sem kupil 300w napajalnik,pa se mi v igrci Serious Sam še vedno rač. sesuva.
Prosim kaj bi lahko še bilo?????!!:O
Mogoče kaj v biosu al pa kakšni gonilniki??!

ChiefThunder ::

a maš kj navito? a samo pri ss to dela? še konfiguracijo napiš.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OldSkul ::

Ja mislim da samo pri SS.

Moja congi. je:

AMD tb 900
256 rama micron
40 gb disk maxtor
tv tuner
SB live
DVD pioneer
disketnik
Msi Turbo matična
300w NAPAJALEC

nAVITO PA NIČ!

Daedalus ::

Mogoče pa igrci tvoje računalo ni všeč:D
Včasih se zgodi, da ma igrca kak mali konflikt z računalom, pa ne morš čisto nič naredit.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

cyber ::

ja za Serious sama poglej katere driverje more kartica imet preberi navodila igre,verjeten ti zarad tega comp zmrzne,saj ne odgovarjajo gonilniki kartice,pa še nekaj povej al ti comp zmrzne med nalaganjem igre al ko igraš igro.

ChiefThunder ::

kaj pa grafična?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OldSkul ::

Geforce 2 mx

Kriko ::

Jaz imam podobno konfiguracijo kot ti im mi je Serious Sam tudi "dol padav" dokler nisem DETONATOR 6.50 driverjev zamenjal z 12.41. Imam pa frienda ki se mu je SS sesuval če ni dal zaslon na 16bit!!

ChiefThunder ::

na tole sem ti skopiral iz manuala:

nVidia RivaTNT, TNT2, GeForce256 and GeForce2 series boards
- driver version: Detonator 6.50
- AVOID detonator version 5.xx (also called Detonator2) at any cost - this driver will cause random crashes!
- multi-texturing is enabled by default, but will cause crashes if you have driver 3.x or older

drugač pa je ziher na kakšni ss strani mal bolj obsežen faq, dej mal probi poiskat.



... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OldSkul ::

Zdej mi je začel zmrzevat tud ob normalnim delom v windowsih.!!
Ne vem kaj je to za en hudič!;((

G[e]c ::

Pomoje je pa procesor fuc, al pa ram. To je smotano pri raculanikih k nikol ne ves mal bi mogu probavat.

zlickon ::

dej gor nove detonatorje

cyber ::

ja lahko je ram tisti krivec sposodi si od frenda kakšen drug ram pa poskusi,men se je to tud že dogajalo ko sem imel različne rame tako da zdej točno vem kateri ram paše k moji plati,malo je blo čudno ko sem jih nosil nazaj v trgovino da so mi jih menjal,čes da so pokvarjeni hehe,v bistvu so bili vredu sam z mojo plato se niso klapal,včasih s e mi je računalnik kar sam resetiral ko sem pognal igro in to vse zaradi rama al pa metal iz iger ven ter zmrzoval.

Kriko ::

Če rabiš ti pošljem program za testiranje ram-a ?!

OldSkul ::

Takole ram je od Microna in mi do zdej ni povzročal problemov,oziroma windovsi se mi niso nikolo sesuval že kar med delom,zdaj pa se i je tudi to začel,čeprav sem kupil 300W napajalnik!To se je začel dogajat takrat ko sem zagnal rač. po inštalaciji novega napajalnika!Čudno!
Zdaj sem na računalnik namestil Via gonilnike verzija 29,pa se mi že skoraj nič več,pa detonatorje imam pa 12.90 gor,pa PROSIM POŠLJI MI PROGRAM DA BOM STESTIRAL RAM NA TALE MAIL

Pa jaz bok kar šel v Megahit pa bom zahteval da mi ga zamenjajo.
Zdaj se mi je začel tudi v drugih igrcah obešat?!?!?!:'(;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604467 (3741) Senitel
»

Nividin Detonator 12.*

Oddelek: Strojna oprema
161190 (918) linker
»

Iz voodooja na GeForce 256

Oddelek: Pomoč in nasveti
241488 (1234) diso
»

3DMark 2000 - Kakšni so vaši rezultati?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121249 (1003) MaD_Mavr0
»

novi detonatori 11.00

Oddelek: Zvok in slika
251633 (1191) tejo

Več podobnih tem