» »

zaklepanje

zaklepanje

A.L.T. ::

whatson, mi lahko poves zaka si zaklenu eomer-ovo temo? osebek jo je postavu v predal pomoč in nasveti ker je pač isku pomoč kak rešit ta proble... Sj nebi reku če bi isku pomoč ka nardit v igrci al kj podobnega, sam on je spraseval kak naj jo usposobi! Neki mu ni delal (btw, eomer, probi DirectX na novo inštalirat pa driverje za grafično) in on je pač lepo vprašu kak naj to reši. Po moje to spada v predal pomoč in nasveti. No tko, sprasujem sam tko, ker sm firbcn, lahko bi vsaj mal boljs napisu zakaj zaklepas, ne pa sam tisto " upam da veš zaka"Lp
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

whatson ::

Ok, obstaja forum z imenom Igre...

Tip je spraševal zakaj mu ne dela neka xy igra,...
Če bi bilo mogoče prestavljanje tem, ni bi posta zaklenil, pač pa bi ga premaknil...

Če sem posredoval narobe (kar se lahko zgodi... ) pa naj "ta glavni" temo odklenejo...

Simko ::

OK, whatson to sem ti tudi jaz hotel povedati.
Sprva sem osebku, ki je temo odpr hotel reči , da bo zaklenjena (pa še prav sem imel), ampak ko sem bolje pomislil, sem ugotovil, daje le-ta na pravem mestu. Fant je imel težave (probleme)z rač. in je vprašal, kako jih rešiti. In mislim, da je to storil na pravem mestu! Ni hotel debatirati o igri sami!

LP

whatson ::

ok... ljudstvo je odločilo
unlocked... >:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tomi ::

Cisto tako A.L.T: to je tema za oddelek Slo-tech, kjer se moderatorji vsakic pred vstopom bojijo, kdo nas bo kritiziral..
Saj ne:D, samo tam je najbolj primeren prostor.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blagajniški predal

Oddelek: Programska oprema
183215 (1843) ender
»

ZA VSE

Oddelek: Pomoč in nasveti
341763 (1102) andrej
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685060 (4012) Thomas
»

!!!!MOBItelomanija !!!! (sux)

Oddelek: Loža
472152 (1721) Thomas

Več podobnih tem