» »

Fredy Miller - koncert

Fredy Miller - koncert

Tear_DR0P ::

Včeraj sem bil na Fredyjevem koncertu v Celjskem Kljubu. A je bil še kdo drug ??? Tipo me je povsem razočaral. Shujšu je popravu je govorico in slog oblačenja, to ne moreš verjet. Zdej je isti ko Vili Hecnik al pa Miran Rudan.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tilen ::

Videl si njeeeeeeeeeega? >:D Pa vec ne govori tako al kaj, jao. Sux!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Hair ::

Če ni več tak smeško kot je bil, potem na slovenski glasbeni sceni nima vač perspektive.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Tear_DR0P ::

Ma ne sej iskreno povedano ko zapoje "vedno sanjala si njega" je še vedno za slišat stari fredi, sam ko poje lane moje pa to ni to. Jst sm se po 45 minutah naveliču in šou domov. Bi mogu najt koga, ki je bil taam ves čas. je pa res da je bil plac poln oboževalcev fredija milerja. Ves folk je prišu njega gledat.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gzibret ::

Koliko pa je Muri kasiral za vstopnino? En kolega me je nagovarjal, da grema. Pa sem jaz protestiral in na koncu sva pristala v Braniborju. Ko jebe FM.
Vse je za neki dobr!

Tear_DR0P ::

Ne vem kolk je bla vstopnina, sm včasih delu tam pa mam zastojn vstop.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Darko ::

Včeraj sem v Studio City videl posnetek nove zvezde - Vlado Jeremič in njegov Number One. Proti njemu Fredy poje kot Frenk Sinatra (kljub najožjemu e-ju v Sloveniji). Vendar ne najdem posnetka te pesmi, ki bi verjetno posekala Fredija v nekaj dneh.

LP Darko

Bob Rock ::

Ja, pa zdej se bo verejtn naslo se par takih, ko bojo hotel na isti nacin "zaslovet", tak, ko FM, pa bojo zbijal slovensko sceno se bolj, kot ze je.

Meamoto ::

Včeraj sem v Studio City videl posnetek nove zvezde - Vlado Jeremič in njegov Number One.

Oziroma človeka, ki ga je režiser MMS-a dve leti nazaj poimenoval za 'tistega ki dela telemarke', ko je nastopil ravno s tem komadom.. :D

V prodaji imaš tudi njegovo ploščo, in to že kakšno leto...

Drugače pa sploh ni napačen človek, samo z muziko bi se lahko nehal ukvarjat.. :D

Myth ::

Za vse njegove ljubitelje, je Fredi na štajerskem koncu zares poskrbel. Včeraj, v sredo, je bil v TRUSTU, nakar bo tale petek nastopil na RIBIČIJI in na začetku naslednjega tedna, v ponedeljek v znamemitem ŠTUKU.

Pa obilo zabave :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

sivi01 ::

Bolno folk, bolno je tole ...

Jaz sem mislil da je to kakšna potegavščina ... ali pa celo še vedno je ... ko sem slišal to čudo peti sem ostal brez besed.

Folk brez zamere, ampak ne štekam vas, prav tako ne štekam kako lahko neka Simona Weiss napolni Tivoli ... ne štekam pa pika. Pa ne se trudit in me pljuvat :))

A živimo na istem planetu?

lp
Sivi

Microsoft ::

sivi01, jst mislim isto.

To glasbo bi blo treba, ... hm... razdelit? Ker to, kar je FM in ka pa vem, recimo Siddharta, Slon & Sadez, Umek, enostavno ne gre skupaj. To ni govora o istih stvareh.

Ker tale FM mi zgleda kot nek obup slovenske glasbene scene. Recimo Hrvaska nas pohod po dolgem in po cez. Obupno pac.
Sicer pa imamo tudi tuje izvajalce, ki nas resujejo pred domaco praznino.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Jah -- se celo strinjam z Jimijem.

Že od začetka se mi vsa "finta" FMja zdi v tem, da je človek tako preprosto zanič, da je smešen. Ko sem gledal eno poročilo z njkegovega koncerta, sem opazil dvoje ...

a) Večina "slušateljev" je bla decov.
b) Večina jih ni "densala", ampak se široko smejala.
https://dolhar.si/

Dr_M ::

iz FM-ja se usi norca delajo. kjerkoli in kadarkoli :)
pac en klovn na glasbeni sceni. ce bo karkoli spremenil, bo njegova zvezda hitro zasla.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sivi01 ::

Khekhekhekhe ...



... ma res nismo na istem planetu.

lp
sivi

OrlyTM ::

sam res totalno sick tole ... a je lok prosim cist na f*****g vsakem forumu topic o tem kvazi nekikr onebrow playmakerju ... ne morem verjet, da ga sploh kdo pozna, kaj sele, da je tok popularen ... popizdis, zares :|

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zheegec ::

Kar se tiče glasbe pa že dolgo zagovarjam superiornost USA bendov nad našimi (z izjemo kakšnega Slon&Sadež, ki sta na nek način izredno dobra zaradi različnosti glasbenih slogov različnih komadov in zaradi besedil), samo s tem ne mislim komercialnih POP/RAP bendov, oz. posameznikov.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ziga Dolhar ::

Think "Calgon".

>:D

(Enivej, je psihološko mogoče sovražit nekoga, ob katerem se nasmejiš?)
https://dolhar.si/

Tilen ::

Za vse njegove fane, evo. :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gzibret ::

LOL! :D :D :D :D - poglejte ceno

klik
Vse je za neki dobr!

Tilen ::

Zanimivo je to, da je nekdo res pripravljen toliko odstet za to gobico :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ripmork ::

Največji štos je v tem da Fredy živi z mislijo kako dober pevc je,v bistvu se pa vsi sam norca delajo z njega.Naivnež-ko bi le vedel da je njegov komad tako beden da je že kar dober.V tem je ves štos.Pa sej mogoče ve...potem ko so se iz njega norca delal vsi geeki ki so vidli njegov komad(ja trikrat ugibajte kerga no) po netu,voditeljica na E+
(ki bi si zaslužila eno po tintari spriča njene nesramnosti do gosta)
,pa seveda Matjaž Javšnik,ki je napravil svetovni nateg iz pojočega Korošca in ga je treba slišat(nateg po radiu)...če le najdem link:D

za piko na I ga pa še založbe ropajo.

skratka,Fredy je BOGI in na njegovem mestu bi se precej zamislil če bi še kaj pel.Zdaj pač je kar je.

OrlyTM ::

evo javsnika:

Klik na LOOL

najboljs je, k Frediju niti ne potegne, da ni vec silingov ... popizdis res :D :D :D

-------------------
drugac pa ... jst sm tut dolg casa upov, da se folk norca dela, ampak zadnje case mam filing, da temu ni zares tako ... mnogim, zares mnogim je on KUL! Ne verjamem, da bi tolk folka hodlo na njegove zure, ce bi se sam norca delal ... brrrr ... me kuj zmrazi vse skupaj ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

T0RN4D0 ::

Ni, to se zajebavajo ;)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

Ja obstajajo Owce™ , ki niso pokapirale zajbancije in poslušajo fredyja, ker je in :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Brilko ::

najboljs je, k Frediju niti ne potegne, da ni vec silingov ... popizdis res :D :D :D

Tole si pa res motko izjavu.


Najboljši del je k ga Izi vpraša "A vas motim?", Fredy pa "Ja, to je moj mobi." :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

BigWhale ::

Cedalje bolj se mi zdi, da se Freddy bolj kot ne iz vseh dela norca... :P

sivi01 ::

Hehe, vse bolj diši po pi*****jah ala Joe Skaggs

očitno smo slovenceljni ravno prav naivni.

Hihi se bomo smejali

lp
Sivi

Bobb ::

Vse skupaj je po mojem možno samo v Sloveniji, ko kao privoščimo drugemu, ki izpade idiot, koa mi pa nismo taki.
Lej ga cepca, kako fuša. Mi pa tudi nimamo jajc, da bi probal fušat, kaj šele v živo.

Podobno Supernova talents pa Superstar pa to. Bljak!

Baje bo danes v nočnem programu na Sloradio gost ta kao model.

Živele karaoke v živo >:D

Tilen ::

OMFG 1.5 MIO SIT je ze za Fredy-evo gobico :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T0RN4D0 ::

eh to ni nč... zdle je 100.010.000 SIT

še mal pa bo tolk da si je NASA nebi mogla prvoščt :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Slowenc ::

Narobe si prepisal ceno. Trenutno je 1.000.010.000 SIT
Skiny gate.

Microsoft ::

190.000.310.000 SIT:\

Madona, bo na koncu en glupo izpadu, ko bo nekdo kupu eno gobico, ki ne bo od fredija.8-O :D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Ziga Dolhar ::

Tak bo fino [iz]tožil ;-).
https://dolhar.si/

LuiIII ::

Fredy je še car v primerjavi z nekaterimi drugimi. Zanj vsaj ne moremo reči, da nima nič posluha. Je pa bizaren naivec in njegov ozki e je trademark. Nekako si skušam vtepsti v glavo, da ga imajo nekateri ljudje zaradi tega radi oz. jim služi kot subjekt posmeha. Ljudje imamo na splošno radi iskrene naivce, ki se skušajo prebiti tam kjer naj nebi imeli možnosti.
Včeraj sem imel priložnost slišati (verjetno je zadeva že starejša) nekega modela po imenu Štefan v komadu Meni je lepo. Priznam, bilo mi je hudo. Upam, da si bom malo opomogel s celodnevno terapijo klasike. Zakaj mu ni nihče povedal, da ne sme peti, zakaj? Molčanje ob takih zadevah bi moralo biti kaznivo dejanje.

Lui

thramos ::

Eni so res talenti.

Sims ::

LOL :D

Slowenc ::

Ceno so popravl. Zdej je padla na "samo" 73.000 SIT.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvoumne slovenske pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710811 (5780) A. Smith
»

Pretepli Damjana Murka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12318005 (11078) draciel

Težave s Partisom

Oddelek: Omrežja in internet
185212 (4703) jurre
»

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
936868 (4906) BigWhale
»

E+, vse kar ne rabiš za lajf

Oddelek: Loža
251689 (1130) OldSkul

Več podobnih tem