» »

Težave s Partisom

Težave s Partisom

Hammer123 ::

imam problemček: ko poskušam dostopati do že omenjene strani mi javi tole=>
Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Too many connections in /mnt/cfs/www/www/light/partis.si/html/include/bittorrent.php on line 1147

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /mnt/cfs/www/www/light/partis.si/html/include/bittorrent.php on line 1148

Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Too many connections in /mnt/cfs/www/www/light/partis.si/html/include/bittorrent.php on line 1147

Zdaj pa nevem točno, kaj tole vse skupaj pomeni.
  • zaklenil: jurre ()

Backup22 ::

Ja, oni majo prbleme... Bodo že porihtali..
//

šernk ::

upam da porihtajo čimprej
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

TechBeats ::

LOL, a partis for life pa take buče, >:D >:D >:D >:D
dej dej kle vm ja vš the one and only partis>:D
eni navadni amaterji so!!!

edit: u nemorš da vrjameš, celo popravt jim je uspel LOL. Mislm kašne se grejo to, kao najboljši slo torrent tracker, pa si prvoščjo take velike spodrsljaje, še enkrat amatersko totalno.
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

Backup22 ::

Jep, tako je to. Lahko pa si težek pro, vendar se ne znajdeš in nimaš najboljšega slo trackerja8-)
//

Hammer123 ::

Doope:
Kdo je kaj rekel glede partis for life?
Si ti lastiš boljšega?
Si morda na kakem boljšem trackerju?
Če si, prosim sporoči?
Ima ta tracker tudi toliko slovenskih zadev(kvalitetnih)?

PaX_MaN ::

Kaj ti pravzaprav misliš pod "kvalitetnih"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

bluefish ::

In še bolj točno, slovenskih kvalitetnih? 8-) >:D
Sicer pa je to rahlo offtopic. Nekje tukaj je tema Pritožbe čez P.

Hammer123 ::

Mislim da je to tracker, kjer se da dobiti največ slovenskih zadev(filmi, muzika,...), saj je tudi najbolj obljuden.
o sem hotel povedati.

blueFish: sem vpisal v iskalnik "Partis" pa mi ni našlo nič pametnega.

edit: samo na živce mi gre, če vprašam stvar o določeni strani in jo nekdo spljuva in daje primitivne komentarje zraven.

Zgodovina sprememb…

primzx ::

Res ste kreteni eni. Raj pomagej rešet zadevo, kokr pa da se neki živciraš. To bo za vse najbolje:D.

lep dan še naprej,

bluefish ::

@Papica: trenutno iskanje na ST ne dela. Bom prilimal link, ko bo stvar urejena.

TechBeats ::

Hm , ja res kaj so zate slovenski kvalitetni torrenti, LOL zame itak nč pametnga, ne rabm raznih avsenikou, fredy millerja pa yugo šrota tko da brezveze o slo. fileh sploh. Jst partis uporablam čist tko k vsak torrent, če je že glih kej pametnga gor. Drgač mam pa če te že zanima Black-cats 2.1 za špile, pa bitsoup (ta je carski napram partisu), demonoid, pa še kakšn se najde.
Kar se pa tiče tizga partis for life inp. , ja to folk gor piše ja tak šrot, nej se un folk mal zamisle k da je edini ta partis, pa nč druzga ne obstaja.
AciD TriP

Hammer123 ::

doope: to je tvoje mnenje, ki je zelo primitivno izrženo

Pa mene sploh ne briga kaj tam piše na forumu, tko da trobi ti komu drugemu "partis for life", meni ne boš.

Hm , ja res kaj so zate slovenski kvalitetni torrenti, LOL zame itak nč pametnga, ne rabm raznih avsenikou, fredy millerja pa yugo šrota tko da brezveze o slo. fileh sploh.


Mene sploh ne zanima ali rabiš avsenike, fredija in yugo ali ne. Partis ni bil ustvarjen samo za tebe, tako da se nimaš kaj pritoževat. Pa prosim povej mi že za kak drug slo. tracker, ki ima toliko slo. zadev gor. Pa kvaliteta naj bo enaka oz. boljša!

TechBeats ::

Smeh ja , najd si ne LOL. Kwa mene sprašujš. Mene boli za slo torrente.
AciD TriP

Hammer123 ::

Kaj se potem pritožuješ čez partis? si mogoče vedel kaj jaz iščem' mogoče pa sem iskal ravno fredija, avsenike in yugo stuff?


Smeh ja ,...

Glede na tvoje odgovore bolj jok!


najd si ne LOL.

Sem si že našel s partisom.

Kwa mene sprašujš.

ker si bil tako zelo proti partisu, boljšega predloga pa nisi imel.

Mene boli za slo torrente.

Če ta kaj boli, odjokaj k mami oz. pojdi k zdravniku.

mtosev ::

Jaz v google napisem ime cesa hocem pa dodam torrent pa vse najde :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kami ::

Očitno nisi dobro prebral cele teme in vseh objav v le-tej. Zelo objektivni dejavniki (več, jap!) sami po sebi govorijo zoper Partis. Ker se mi da, ti jih bom par naštel, ampak to je res zadnjič.

1. Donacije. Ne donacije za nakup novih strežnikov, ampak za dokaj osebno rabo osebja. Teh donacij še zdaleč ni malo, saj vsi mislijo, da donirajo za nakup serverjev, ki bi omogočili hitrejše brskanje po strani - takšnih pa je seveda veliko.
2. Napadi. Že od samega začetka so Marhi & Co. obremenjevali drugi slovenske trackerje z raznimi skriptami (smej.se, pobrskaj po SFSju) in seveda DDoS napadi.
3. Domene. Filebits in Slobytes vodita seveda dirketno na Partis -> več uporabnikov, več denarja. Pred kratkim (ravno par dni po odprtju našega torrent.si) je zakupil tudi domeno BitTorrent in jo seveda usmeril direktno na Partis; dokaj ne očitno!
4. Diskriminacija. Vsakdo, ki karkoli reče zoper tracker (četudi močno utemeljeno in podprto z 'dokazi') je odstranjen. Jaz sem bil že kar par krat, seveda zaradi komentiranja statistike ipd. (nič sovražnega - sami objektivni dejavniki, ki sem jih opisal zelo konstruktivno).
5. 30.000 uporabnikov pa tako malo sejalcev? Aja, saj res... Vsi donirajo in dobijo masivni UL buffer in nato nič več ne sejejo.
6. Statistka. Ne direktno nekaj takega, kar bi te odvračalo od uporabe trackerja, vendar vseeno - zakaj morate lagati o statistiki? Očitno ni vse poštimano.
7. Vsebina. O tem mislim, da ni treba preveč na dolgo in široko, kajne? Kraje releasov, jemanje zaslug za le-te, do pred kratkim izjemno veliko mrtvih in 1-2 seed torrentov ipd...
8. Beri starejše objave na SFS in slovenskih trackerjih; pobrskaj tudi še kaj po Torrent.si, pa boš izvedel še veliko (slabega) več o Partisu...


Četudi ti zgoraj navedene točke nič ne pomenijo ali pa mi celo ne verjameš, imam zate še nekaj... Se ti ne zdi čudno da imamo res skoraj VSI (to si tudi sam rekel) veliko povedati zoper Partis? Očitno je kar veliko resnice na tem, če pa smo VSI 'proti', kajne?

Zgodovina sprememb…

Hammer123 ::

Sem bral razne debate o tem trackerju.

Nikoli nisem nič rekel glede donacij, banov,... ampak, če pozorno prebereš temo, boš videl da govorim samo o materialu, ki je gor.

jurre ::

Dovolj je bilo kreganja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254099 (103302) metalcamp1
»

PartiS in utorrent

Oddelek: Omrežja in internet
2927190 (18647) T-h-o-r
»

filebits-->kaj se dogaja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8710530 (3681) mato22

Več podobnih tem