» »

Namestitev VGA gonilnikov v Oknih

Namestitev VGA gonilnikov v Oknih

Gorostan ::

Okna mi nocejo namestiti gonilnikov za standardno VGA kartico, ki so predpogoj za namestitev gonilnikov za mojo grafo. Kje naj jih dobim in kaj mi je potem storiti? Posedujem Gericomovega Masterpieca z mobilnim Radeonom 9000. Nekak mi ne rata. Hvala.

Grey ::

Bi mogoče probal posnet Catalyste z interneta pa jih inštalirat?

SavoKovac ::

Mogoče bi tole delovalo...

Pri dodajanju nove strojne opreme ročno izbereš tisto vrsto grafične, ki jo potrebuješ za namestitev radeona 9000. (po potrebi ponovni zagon)

Nato namestiš še catalyste.

Jakka ::

Za grafične kartice v prenosnih računalnikih obstajajo posebni driverji, in niso ravno dobri vsi driverji, ki jih naredi ati.

Sej winsi morajo naložiti vsaj nek osnovni driver, da dela grafični vmesnik, potem pa greš na stran od gericoma ter zdljaš in namestiš driverje.

Iz tvojega posta pa ni razvidno, KDAJ winsi ne znajo namestit driverjev in KAJ takrat počnejo. Mogoče med inštalacijo?

Mavrik ::

Uporabi Omega driverje.
The truth is rarely pure and never simple.

Gorostan ::

@Mavrik: Hvala (tudi ostalim, ceprav sem vecino ze poskusil). Soferji Omega so mi olajsali zivljenje, saj se nisem zavedal, da delujejo tudi pri mobilnih inacicah serije Radeon. Prej sem gonilnike za mobilca usposabljal s DH Mod toolom. Sistem sem moral namestiti brez SP2, kar je koncno omogocilo namestitev gonilnikov (bi si clovek lahko mislil). ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gorostan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378311 (7517) Invictus
»

6 "Digital Output" naprav z AMD HD 7870 XT

Oddelek: Zvok in slika
12921 (751) Enron x86
»

Windows Server 2003 - problem z gonilniki (Logitech, ATI TV)

Oddelek: Operacijski sistemi
101152 (923) Spc
»

Zoltrix genie TV pro + Win XP :(

Oddelek: Zvok in slika
121571 (1389) mare_
»

Težave z MS Word-om!

Oddelek: Programska oprema
81153 (1061) Nazgul

Več podobnih tem