» »

Igra "Top Spin" in GeForce 4 MX 440

Igra "Top Spin" in GeForce 4 MX 440

hitchiker ::

Naložil sem tale Top Spin in pri zagonu igre me obvesti, da ta grafična kartica ne podpira "vertex or/and pixel shaders version 1.1". Nato sem naložil novejše gonilnike za grafično, pa nov directx, pa je bilo ve isto. Igra pa zahteva vsaj GeForce 3, jaz imam 4, zato ne vem, kaj naj še naredim.

Matej

Predator ::

Obstajajo emulatorski programi, jaz sem pri deus ex 2 probal z 3d analyze _AMPAK_ potem racunanje obesi na cpu in je hitrost igre temu primerna. Moj nasvet, spravi igro za kasneje, ko upgradas graficno.
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

OldSkul ::

Men isto ne deluje na GF 2mx, kar je sramota. Da mi en tenis ne dela???!!!;((

Predator ::

nekak je vendar treba stimulirat prodajo novih grafičnih ne;)
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

damirez ::

Ko sem ja kupil svojo GF4MX je bla GF3Ti 100k.
MX in Ti je popolnoma različna stvar. GF3 je dosti bolši od GF4MX medtem ko je GF4Ti veliko veliko bolši od MXa. Ti in MX glej in ne a je 2,3,4.

Ti k maš pa GF2MX pa nevem kaj jamraš saj imaš predpotopno grafično, ki je skoraj popolnoma isti crao kot GF4MX. Ne morš pričekovat da ti bojo najnovejši špili delali na 4 leta stari grafi. Pa nevem kako lahko rečeš EN tenis mi ne dela, zakaj pa nebi mogu met tenis lepše grafike kot kakšen FPS?

-------------
mal lepši ton naslednji prosim - P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

OldSkul ::

Ti si bumbar, da se tako obnašaš.

Corpse ::

sadarj79:ma bumbar si ti k ti je damirez cisto lepo povedal kako in kaj ti mu pa pol rečeš bumbar u zahvalo. sprijazni se grafična je občutno prestara. nima pixel pa vetex shaderjev pa tud če bi jih mela bi bla prešvoh za poganjat kšno igro.

MaggoT ::

tko vm povem =P jest sm mev isto grafično in nč ni delal. use je blo (sory za to =P) Čist sfukan pa zjeban ;) tko da zj mam radeon 9600 pro in use dela perfect. moj nasvet,get yourself a new card =)

Dr_M ::

iz tega lahko sklepamo, da konkreten spil rabi najmn DX8 kartico. ne dx6 in ne dx7, ampak dx8+.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon sploh ni vreden denarja!!!

Oddelek: Navijanje
452219 (1242) Corpse
»

GeForce4 MX440 (Gainward) DA ali NE?

Oddelek: Kaj kupiti
15974 (784) HroSCeK
»

Kakšne izkušnje imate z GeForce4 MX 440?

Oddelek: Strojna oprema
141847 (1556) chucki
»

Geforce4

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272169 (2169) tedybear
»

GF 4 MX (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
576067 (5022) TheJack

Več podobnih tem